Povezane vesti

Bivši muž opet u gostima kod Nataše Miljković: Smišljam razne povode da dođem kod tebe

Bivši muž opet u gostima kod Nataše Miljković: Smišljam razne povode da dođem kod tebe

Večernje novosti 28.10.2018
Voditeljka Nataša Miljković ponovo je ugostila bivšeg supruga Srđana Timarova u emisiji "Jutro sa Natašom" koju vodi na TV Prva. Voditeljka Nataša Miljković ponovo je ugostila bivšeg supruga Srđana Timarova u emisiji "Jutro sa Natašom" koju vodi… »
Možda se i pomire! Nataša Miljković opet ugostila bivšeg u emisiji: Ja samo smišljam nove razloge da dođem kod tebe!

Možda se i pomire! Nataša Miljković opet ugostila bivšeg u emisiji: Ja samo smišljam nove razloge da dođem kod tebe!

Kurir 28.10.2018
Srđan Timarov bio je ponovo gost jutarnje emisije koju vodi njegova bivša supruga Nataša Miljković. On je došao da ispromoviše ono čime se trenutno bavi, šta snima i u kojoj predstavi igra. Na samom početku on je Nataši rekao: "Meni se sviđa da… »
Nataša Miljković ugostila bivšeg u emisiji: Srđan joj pred svima rekao: "Smišljam povode čekajući da dođem kod tebe"

Nataša Miljković ugostila bivšeg u emisiji: Srđan joj pred svima rekao: "Smišljam povode čekajući da dođem kod tebe"

Blic 28.10.2018
Nataša Miljković ponovo je ugostila bivšeg supruga, Srđana Timarova u Jutarnjem programu, tačnije emisiji "Jutro sa Natašom", koje se emituje na TV Prva. Povod je bila predstava u kojoj Srđan igra, ali ovaj put nije bio sam, već je doveo… »

Vesti dana »