Povezane vesti
Haradinaj nastavlja sa oštrim prozivkama: Gazivode i Trepča su kosovski dragulji i toga se nikada nećemo odreći
Telegraf 28.10.2018
- To su naši resursi i ne damo nikome da to otima, kao što bi postupila i svaka druga nezavisna država na svetu - dao je on obrazloženje. Neće niti nikakvih kompromisa i ustupaka sa Srbijom za normalizaciju odnosa, izjavio je u intervjuuu zagrebačkom… »
Haradinaj: Ne znam zašto Srbi za svaku sitnicu dižu tenzije
Al Jazeera 28.10.2018
Ne želim nikakve eksperimente sa krvavo stvorenom državom, poručio je premijer Kosova Ramush Haradinaj. Neće biti nikakvih kompromisa i ustupaka sa Srbijom za normalizaciju odnosa, izjavio je u intervjuu zagrebačkom Večernjem listu kosovski premijer… »
Zločinac Haradinaj opet provocira: "Neću se odreći kosovskih dragulja, Trepče i Gazivoda"
Srbija danas 28.10.2018
Neće niti nikakvih kompromisa i ustupaka sa Srbijom za normalizaciju odnosa, izjavio je u intervjuuu zagrebačkom "Večernjem listu" tzv. kosovski premijer Ramuš Haradinaj. On tvrdi da "bez obzira na stalne srpske provokacije, ne veruje da će doći do… »
Vesti dana »
Nikezić: Selaković da podnese ostavku zbog slučaja „Generalštab“
Serbian News Media pre 34 minutajoš 67 povezanih
Rok za podnošenje prijava za upis nelegalnih objekata produžen za tri dana
RTS pre 0 minutajoš 81 povezana
Svetski dan borbe protiv raka: Više od sedam miliona slučajeva raka u 2022. moglo da bude sprečeno
NIN pre 1 satjoš 51 povezana
Stiže nevreme! Spremite se, vetar će nositi sve pred sobom! Ovaj grad najkritičniji, prete mu orkanski udari
Telegraf pre 3 satajoš 30 povezanih
Vučević: Blokaderi protiv crkve na Limanu, mestu najvećeg stradanja u Drugom svetskom ratu
NIN pre 3 satajoš 22 povezane



