Povezane vesti
Na spisku za privatizaciju ostalo još 90 srpskih preduzeća
Nova ekonomija 29.10.2018
Od 556 preduzeća, koliko je pre četiri godine bilo na spisku za privatizaciju, ostalo je još 90. Pomoćnik ministra privrede Dragan Ugrčić očekuje da će se taj broj dodatno smanjiti do kraja godine i napominje da se ide kao okončanju postupka… »
Traži se rešenje za privatizaciju 90 preduzeća
SEEbiz 29.10.2018
BEOGRAD - Od 556 preduzeća, koliko je pre četiri godine bilo na spisku za privatizaciju, ostalo je još 90, a pomoćnik ministra privrede Dragan Ugrčić očekuje da će se taj broj dodatno smanjiti do kraja godine i napominje da se ide kao okončanju postupka… »
Privatizacija "pri kraju": Traži se kupac za 90 firmi
Mondo 29.10.2018
Od 556 preduzeća, koliko je pre četiri godine bilo na Vladinom spisku za privatizaciju, ostalo je još 90. Očekivanje je da se taj broj firmi do kraja godine smanji za desetak. Foto: MONDO/Stefan Stojanović Pomoćnik ministra privrede Dragan Ugrčić očekuje… »
Vesti dana »
"Predlažu da se zažmuri na agresiju SAD i Izraela" Nebenzja: Rezolucija se može protumačiti kao dozvola za nastavak napada na Iran
Večernje novosti pre 8 minutajoš 75 povezanih
Spektakularni Kurtoa sprečio Siti da smanji, Bode vodi 3:0 protiv Sportinga
Nova pre 8 minutajoš 42 povezane
SSP najavio krivičnu prijavu protiv potpredsednika Skupštine Vojvodine zbog izjave o Hrvatima
Radio 021 pre 5 satijoš 26 povezanih
BLOG UŽIVO: Predsednik Irana postavio uslove za okončanje rata; General IDF: Vojska spremna da nastavi rat sa Iranom koliko god je potrebno
Insajder pre 8 minutajoš 97 povezanih
Košarkašice Srbije deklasirale Island i obezbedile prolaz u drugu fazu kvalifikacija
RTV pre 2 satajoš 33 povezane



