Повезане вести
Ђуро Ђаковић значајно смањио губитак
СЕЕбиз 30.10.2018
СЛАВОНСКИ БРОД - Групација Ђуро Ђаковић је у првих девет мјесеци ове године остварила губитак у пословању од 5,4 милијуна куна, што је за 6,3 милијуна куна мањи губитак него у истом лањском раздобљу, показују подаци из… »
Снажан раст профитабилности уз очекивани раст прихода Атлантиц Групе
Нова економија 30.10.2018
Тржиште Србије расло 5,6 одсто. Атлантиц Група је у првих девет месеци 2018. остварила укупни приход од 518 миллиона евра при чему су приходи од продаје у односу на исти период претходне године органски расли 3,7 одсто док је… »
Рекордна нето добит Групе Подравка
СЕЕбиз 30.10.2018
КОПРИВНИЦА -Приходи од продаје Групе Подравка порасли су у првих девет мјесеци ове године за 3,2 посто у односу на исто лањско раздобље, на 3,08 милијарди куна, док је нето добит порасла још снажније и досегнула рекордне… »
Атлантиц Група: Приходи благо пали, нето добит порасла 34,4%
СЕЕбиз 30.10.2018
ЗАГРЕБ - Атлантиц Група остварила је у првих девет мјесеци ове године 3,88 милијарди куна прихода од продаје, што је 0,5 посто мање у односу на исто лањско раздобље, док је нето добит након мањинских интереса скочила за 34,4… »
Вести дана »

Трамп: Не желим узалудан састанак с Путином; Орбан: Припреме за самит у Будимпешти и даље трају
РТС пре 26 минутајош 55 повезаних

Ђурић разговарао са председавајућим Савета безбедности УН руским амбасадором Небензјом
Бета пре 41 минутајош 16 повезаних

Пљачка у Лувру: За седам минута украли накит 'непроцењиве' вредности
BBC News пре 2 сатајош 12 повезаних