Povezane vesti
Vešta računica angele Merkel: Evo kako je kancelarka pametnim potezom izbegla ponižavajući puč!
Kurir 31.10.2018
Nemačka kancelarka Angela Merkel koja je najavila povlačenje iz političkog života posle isteka mandata krajem 2021. godine, učinila je "veštu računicu". To ocenjuje pariski list Liberasion, dodajući da je Merkelova tako izbegla mogući "ponižavajući puč"… »
Povratak kritičara Angele Merkel?
Dojče vele 31.10.2018
Zbog sukoba sa Angelom Merkel napustio je aktivnu politiku. Sada, nakon što je ona najavila povlačenje, kandiduje se za njenog naslednika na mestu predsednika CDU. Fridrih Merc – politički antipod Angeli Merkel. Iznenađenje za iznenađenjem. Prvo je… »
Najveća svetska „banka u senci”
Politika 31.10.2018
Nakon neuspeha Hrišćansko-demokratske unije (CDU) na pokrajinskim izborima, najpre u Bavarskoj, a potom i u Hesenu, Angela Merkel je poručila da se više neće kandidovati ni za mesto kancelara Nemačke ni za predsednika partije. Prema informacijama medija… »
Još jedan kandidat za naslednika Angele Merkel
Danas 30.10.2018
Bitka za nasleđe jedine dosadašnje kancelarke Nemačke Nekadašnji šef poslaničke grupe stranaka Unije, odnosno Hrišćansko demokratske unije (CDU) i Hrišćansko socijalne unije (CSU) u Bundestagu, Fridrih Merc danas je ozvaničio svoju kandidaturu za novog… »
Vesti dana »
Cene goriva u Srbiji niže za dva dinara do 2. januara, podrška Vlade za pregovore o NIS-u
Naslovi.ai pre 37 minutajoš 35 povezanih
„Svirepo ubijali hrišćane“: Tramp objavio da su SAD izvele „moćne i smrtonosne udare“ na Islamsku državu u Nigeriji
Danas pre 2 satajoš 37 povezanih
Kancelarija za KiM: Presuda Trajkoviću bez dokaza, deo je šireg plana Prištine za progon srpskog naroda
B92 pre 12 minutajoš 22 povezane
Uklanjanje avio-bombe iz Drugog svetskog rata u nedelju: MUP pozvao građane na oprez
In medija pre 26 minutajoš 24 povezane
Prosečna plata u Šumadiji 102.470 dinara, Kragujevčani zarađuju malo više
Pressek pre 1 satjoš 20 povezanih




