Povezane vesti
Sledeće lansiranje rakete sa astronautima na MSS 3.decembra
RTV 31.10.2018
MOSKVA - Sledeće lansiranje rakete sa ljudskom posadom ka Međunarodnoj svemirskoj stanici moglo bi da se dogodi 3. decembra, a posada koja se sada nalazi u MSS, trebalo da se vrati na Zemlju 20. decembra. To je danas izjavio zvaničnik raketno-svemirske… »
Sojuz neuspješno lansiran zbog kvara senzora
Al Jazeera 31.10.2018
Kosmonauti bili primorani da se katapultiraju usljed kvara na motoru otiskivača nekoliko minuta nakon lansiranja. Neuspjeh u lansiranju rakete-nosača Sojuz-FG 11. oktobra dogodio se zbog kvara senzora, izvijestile su danas ruske novinske agencije… »
Otkriveno zbog čega je "Sojuz" neuspešno lansiran: Kosmonauti su bili primorani da se katapultiraju
Blic 31.10.2018
Neuspeh u lansiranju rakete-nosača Sojuz-FG 11. oktobra, dogodio se zbog kvara senzora, izvestile su danas ruske novinske agencije pozivajući se na zvaničnika raketno-svemirske industrije Rusije, javlja Rojters. Ruski kosmonaut Aleksej Ovčinin i njegov… »
Vesti dana »

Hitno upozorenje građanima, vreme je opasno po život Očekuju se olujni udari i obilne padavine
Alo pre 1 satjoš 31 povezana

Srbija završila pripreme za Evrobasket ubedljivom pobedom nad Slovenijom, Pešić zadovoljan pristupom i oprezan
Naslovi.ai pre 14 minutajoš 62 povezane

Izraelski premijer odobrio plan uspostavljanja kontrole nad gradom Gaza i poraza Hamasa
Sputnik pre 2 satajoš 38 povezanih

Putin traži da se Ukrajina odrekne tri stvari kako bi okončao rat
Radio 021 pre 3 satajoš 27 povezanih

Siniša Mali: Marže u najvećim trgovinskim lancima biće do 20 odsto
Vesti online pre 1 satjoš 26 povezanih