Povezane vesti
Preti potop: Jadran zapljuskuju ogromni talasi
Mondo 31.10.2018
Hrvatski hidrografski institut (HHI) izmerio je rekordne talase na mernim stanicama u akvatoriju Rovinja, Splita, Ploča i Dubrovnika. Najviši su zabeleženi u Dubrovniku - viši od devet metara. Foto: mondo.me Ilustracija Najviši talas izmeren je u utorak… »
Kod Dubrovnika izmereni talasi viši od devet metara
RTV 31.10.2018
ZAGREB - Hrvatski hidrografski institut (HHI) izmerio je rekordne talase na mernim stanicama u akvatoriju Rovinja, Splita, Ploča i Dubrovnika, a najviši, zabeleženi u Dubrovniku, bili su viši od devet metara. Najviši talas izmeren je u utorak na mernoj… »
Megatalasi udaraju na Dubrovnik: Visine 9 metara, rekordi oboreni na celoj obali (video)
Kurir 31.10.2018
Prema podacima Hrvatskog hidrografskog instituta (HHI), u ponedeljak su na par mernih stanica izmereni rekordni talasi. Naime, Hrvatski hidrografski institut ima mogućnost praćenja u realnom vremenu vrednosti visine, perioda i smera talasa na stanicama… »
Vesti dana »
Vučić nikad nije bio za dijalog, idemo ka kriznom menadžmentu između vlasti i naroda
Ozon press pre 4 satijoš 1 povezana
(Foto) Papa Lav XIV lično nosio drveni krst kroz svih 14 stanica Krsnog puta u Koloseumu
Blic pre 3 satajoš 2 povezane






