Povezane vesti

Brnabić: Srbija treba brže da sprovodi reforme

Brnabić: Srbija treba brže da sprovodi reforme

Radio 021 01.11.2018
Premijerka Ana Brnabić priznala je da Srbija sporo sprovodi reforme, što je potvrđeno padom od pet mesta na Duing biznis listi Svetske banke. "Svaki dan koji vi ne radite ili propustite da date sve od sebe, neka druga zemlja je dala sve od sebe i… »
Brnabićeva u Britaniji: Četvrta industrijska revolucija menja sve

Brnabićeva u Britaniji: Četvrta industrijska revolucija menja sve

RTS 01.11.2018
Elektronska uprava je moj odgovor za efikasniji, transparentniji i predvidljiviji način uprave, i najbolji je odgovor na pitanje kako se boriti protiv korupcije, rekla je premijerka Brnabić u govoru na konferenciji na Univerzitetu "Oksford". Tokom… »
Premijerka razočarana padom Srbije na Duing biznis listi: Ako izvučemo lekciju iz toga onda je dobro, hajde da to uradimo

Premijerka razočarana padom Srbije na Duing biznis listi: Ako izvučemo lekciju iz toga onda je dobro, hajde da to uradimo

Kurir 01.11.2018
Predsednica Vlade Ana Brnabić izjavila je danas da je razočarana padom Srbije za pet mesta na Duing biznis listi i poručila da je važno da se iz toga izvuče lekcija. "Moram da kažem da sam razočarana, ali ako izvučemo pravilnu lekciju iz toga onda… »
Ana Brnabić priznala da Srbija sporo sprovodi reforme

Ana Brnabić priznala da Srbija sporo sprovodi reforme

Nova ekonomija 01.11.2018
Premijerka Ana Brnabić priznala je da Srbija sporo sprovodi reforme, što je potvrđeno padom od pet mesta na listi Duing biznis Svetske banke. "Svaki dan koji vi ne radite ili propustite da date sve od sebe, neka druga zemlja je dala sve od sebe i… »
Premijerka priznala da je Srbija spora u reformama

Premijerka priznala da je Srbija spora u reformama

Politika 01.11.2018
Premijerka Ana Brnabić priznala je danas da Srbija sporo sprovodi reforme, što je potvrđeno padom od pet mesta na listi „duing biznis” Svetske banke. „Svaki dan koji vi ne radite ili propustite da date sve od sebe, neka druga zemlja je dala sve… »
Brnabić priznala da Srbija sporo sprovodi reforme

Brnabić priznala da Srbija sporo sprovodi reforme

N1 Info 01.11.2018
Premijerka Ana Brnabić priznala je da Srbija sporo sprovodi reforme, što je potvrđeno padom od pet mesta na listi Duing biznis Svetske banke. "Svaki dan koji vi ne radite ili propustite da date sve od sebe, neka druga zemlja je dala sve od sebe i… »
Brnabić Oksfordu predstavila srpsku e-Upravu

Brnabić Oksfordu predstavila srpsku e-Upravu

Mondo 01.11.2018
Premijerka Srbije Ana Brnabić rekla je danas u Oksfordu da Vlada Srbije smatra elektronsku upravu osnovom digitalne transformacije čitavog društva, i navela primere kako su u Srbiji državni službenici potpuno u službi građana. Foto… »
Brnabić glavni govornik na konferenciji u Oksfordu

Brnabić glavni govornik na konferenciji u Oksfordu

RTV 01.11.2018
OKSFORD - Premijerka Srbije Ana Brnabić poručila je danas da su glavni prioriteti njene vlade digitalizacija i reforma obrazovanja, dva procesa koja idu ruku pod ruku u vreme četvrte industrijske revolucije, uz napomenu da e-upravu vidi kao najbolji… »
Premijerka Brnabić na Oksfordu otkrila šta je muči: Državni službenici moja su najveća frustracija, uvereni su da su…

Premijerka Brnabić na Oksfordu otkrila šta je muči: Državni službenici moja su najveća frustracija, uvereni su da su…

Kurir 01.11.2018
LONDON - Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić boravi danas u jednodnevnoj poseti Velikoj Britaniji, tokom koje će biti glavni govornik na konferenciji Škole za upravu Blavatnik Univerziteta u Oksfordu. Tema izlaganja biće značaj koji tehnološka… »
Premijerka Srbije na oksfordu: Brnabić: Moja najveća frustracija su državne službe

Premijerka Srbije na oksfordu: Brnabić: Moja najveća frustracija su državne službe

Blic 01.11.2018
Moja najveća frustracija sa državnim službama, ne samo u Srbiji, već svuda, je uverenje javnih službenika da su građani tu njima da služe, a ne obratno, rekla je premijerka Srbije Ana Brnabić. - Državni službenici, po mom iskustvu, u većini… »
Brnabić o eUpravi: Najbolji odgovor na korupciju

Brnabić o eUpravi: Najbolji odgovor na korupciju

N1 Info 01.11.2018
Premijerka Srbije Ana Brnabić poručila je da su glavni prioriteti njene vlade digitalizacija i reforma obrazovanja, dva procesa koja idu ruku pod ruku u vreme četvrte industrijske revolucije, uz napomenu da eUpravu vidi kao najbolji odgovor na… »

Vesti dana »