Povezane vesti

Kari na 52.9 % za tri: Može još bolje...

Kari na 52.9 % za tri: Može još bolje...

N1 Info 01.11.2018
Košarkaš Golden Stejt Voriorsa Stef Kari imao je još jedno sjajno šutersko veče, posle kojeg je najavio da bi mogao da pruža još bolje partije. Plejmejker Voriorsa je postigao 37 poena u pobedi nad Nju Orleans Pelikansima 131:121 uz šut za tri… »
Jako loša utakmica za mene... Drugačije je kada igraš pred nekim ko govori tvoj jezik

Jako loša utakmica za mene... Drugačije je kada igraš pred nekim ko govori tvoj jezik

Mozzart sport 01.11.2018
Srpski centar kaže da je sporo ušao u utakmicu. Zamislite da dođete do tog nivoa da budete na jednu asistenciju do tripl-dabla u NBA ligi, da vaš tim pobedi, a da posle utakmice kažete da ste odigrali "jako lošu" utakmicu. E, upravo je do toga… »
Jokić bio blizu tripl-dabla: Jako loša utakmica za mene

Jokić bio blizu tripl-dabla: Jako loša utakmica za mene

N1 Info 01.11.2018
Košarkaš Denver Nagetsa Nikola Jokić nije bio zadovoljan svojom igrom u pobedi nad Čikago Bulsima, iako mu je nedostajala jedna asistencija da ostvari tripl-dabl. Sjajni centar je predvodio Nagetse do trijumfa posle produžetka sa 22 poena, 12 skokova… »
Jokić na asistenciju daleko od tripl-dabla u „srpskom“ Čikagu! Slavlje Nagetsa košem 0,1 sekund do kraja (video)

Jokić na asistenciju daleko od tripl-dabla u „srpskom“ Čikagu! Slavlje Nagetsa košem 0,1 sekund do kraja (video)

Mozzart sport 01.11.2018
Pol Milsap završnim poenima doneo pobedu Nagetsima u dramatičnoj završnici produžetka - 107:108. Kakav meč, kakva partija Nikole Jokića. Denver Nagetsi slavili su na gostovanju Čikagu sa 108:107 i to posle produžetka. Koš za pobedu postigao je… »
Da se vratimo u 2011: Derik Rouz, 50 poena i plač zaboravljenog MVP-ja (video)

Da se vratimo u 2011: Derik Rouz, 50 poena i plač zaboravljenog MVP-ja (video)

Mozzart sport 01.11.2018
Rekord karijere pleja Minesote, Karijevih sedam trojki, Lebron sa penala za pobedu. Pre neku noć je Klej Tompson je brojao do 52, Stefon Kari jedan manje prošle sedmice, nikako da Lebron Džejms uđe u pobedničku seriju, ako je to uopšte moguće s… »
Čikago voli Jokića: Volim kada naši ljudi dođu i bodre me

Čikago voli Jokića: Volim kada naši ljudi dođu i bodre me

Hot sport 01.11.2018
Srpski centar noćas je ponovo pokazao sav košarkaški talenat u novoj pobedi svoje ekipe. On je u pobedi protiv Čikaga imao dabl-dabl učinak, koji je mogao biti i bolji, ali je stao na devet asistencija. Nakon utakmice nekadašnji igrač Mege naglasio… »
Rouz u suzama: Razbijam se od rada za ovo

Rouz u suzama: Razbijam se od rada za ovo

N1 Info 01.11.2018
Plejmejker Minesota Timbervulvsa Derik Rouz bio je presrećan posle rekorda karijere od 50 poena u pobedi nad Jutom Džez 128:125. MVP iz 2011. godine iza sebe ima nekoliko operacija kolena i nije onaj stari, ali ove sezone igra dobro i neverovatan meč… »
Jokić blistao, Milsap za pobedu, Rouz brojao do 50!

Jokić blistao, Milsap za pobedu, Rouz brojao do 50!

N1 Info 01.11.2018
Pogotkom Pola Milsapa posle ofanzivnog skoka na 0,1 sekundu do kraja produžetka Denver Nagetsi pobedili su Bulse u Čikagu sa 108:107. Milsapovom pogotku prethodio je promašaj Nikole Jokića, ali srpski centar blistao je u produžetku i do tada je dao… »
NBA: Sjajno veče Nikole Jokića, umalo tribl-dabl u pobedi protiv Čikaga (video)

NBA: Sjajno veče Nikole Jokića, umalo tribl-dabl u pobedi protiv Čikaga (video)

Hot sport 01.11.2018
Nakon produžetka u veoma uzbudljivoj završnici Pol Milsap je svojim poenima doneo trijumf Denveru rezultatom 107:108. Još jednu sjajnu partiju imao je srpski centar, a upravo Jokić pre Milsapa promašio je šut za pobedu, koji nije ‘skupo koštao’… »
Zvezda večeri - Derik Rouz!

Zvezda večeri - Derik Rouz!

Mondo 01.11.2018
Košarkaš Minesote ubacio 50 poena u pobedi nad Jutom. Foto: Guliver/Getty images/Ronald Martinez Derik Rouz kao nekada! Ima 30 godina, ima brojne probleme sa povredama iza sebe, kao i neuspešnu sezonu, ali veteran NBA lige nije izgubio veru u sebe. U… »
Još jedna dobra partija Jokića, rekord karijere Rouza

Još jedna dobra partija Jokića, rekord karijere Rouza

Beta 01.11.2018
Košarkaši Denvera pobedili su u noći izmedju srede i četvrtka ekipu Čikaga sa 108:107 posle produžetka, uz još jednu dobru partiju Nikole Jokića. Pobedu Denveru u Čikagu doneo je Pol Milsap pogotkom 0,1 sekundu pre kraja meča. Prethodno je… »
Ponadaš se pobedi, kad ono, Jokić i novi flert sa tripl dablom! Zaboravljeni MVP utrpao 50 koševa!

Ponadaš se pobedi, kad ono, Jokić i novi flert sa tripl dablom! Zaboravljeni MVP utrpao 50 koševa!

Sportske.net 01.11.2018
Nikola Jokić otvorio vrata pobede u produžetku, Milsap odbojkom zatvorio utakmicu. Lebronova presuda, Karijeve zlatne ruke, i čudo u Minesoti, za Rouza rekord karijere! Verovatno je Denver očekivao lakši posao protiv Čikaga, na kraju su morali da se… »
NBA: Sjajni Jokić za šestu pobedu Denvera (video)

NBA: Sjajni Jokić za šestu pobedu Denvera (video)

Dnevnik 01.11.2018
U nastavku NBA košarkaške lige odigrano je sedam utakmica. Košarkaši Denver nagetsa slavili su protiv Čikago Bulsa rezultatom 107:108 (24:28, 24:23, 30:29, 20:18, 9:10), a najzapaženiji igrač bio je Srbin Nikola Jokić. U Junajted centru u Čikagu… »
Srpska žurka u Čikagu, umalo i "tripl-dabl" (video)

Srpska žurka u Čikagu, umalo i "tripl-dabl" (video)

Mondo 01.11.2018
Još jedna sjajna partija Nikole Jokića, u triler pobedi Denvera! Uživao je Nikola Jokić u Čikagu! I na parketu "Junajted centra" i na tribinama! Denver je slavoio 108:107 košem u poslednjoj sekundi produžetka, a našem centru nedostajala je samo… »
Denver slavio u Čikagu, Jokić opet na korak od "tripl-dabla"

Denver slavio u Čikagu, Jokić opet na korak od "tripl-dabla"

Glas Amerike 01.11.2018
Košarkaši Denvera ostvarili su i šestu pobedu u prvih sedam mečeva ove sezone, kada je Pol Milsep, posle skoka u napadu, desetinku pre kraja produžetka, iz "odbojke" doneo konačnih 108:107 u Čikagu. Nikola Jokić pružio je još jednu sjajnu… »

Vesti dana »