Povezane vesti

Biševac: Šešelj je omiljeni "opozicionar" koga vlast koristi

Biševac: Šešelj je omiljeni "opozicionar" koga vlast koristi

N1 Info 01.11.2018
Da li je Rasim Ljajić narko-diler i da li je odgovor na to pitanje uopšte važan kad je u toku predizborna kampanja? Izjava ministra policije Nebojše Stefanovića da policija ne raspolaže informacijama da ministar trgovine zapravo trguje drogom… »
Ljajić: Hvala Stefanoviću, optužbe da dobiju epilog

Ljajić: Hvala Stefanoviću, optužbe da dobiju epilog

N1 Info 01.11.2018
Ministar trgovine, turizma i telekomunikacija Srbije Rasim Ljajić zahvalio se kolegi Nebojši Stefanoviću, ministru policije, što je brzo reagovao i negirao optužbe lidera radikala Vojislava Šešelja da je Ljajić vođa narko kartela. Izvor: Tanjug… »
Braniću Ljajića, on nije narko-diler, iako mene saradnici uglavnom ne brane: Predsednik Vučić o optužbama Zukorlića i…

Braniću Ljajića, on nije narko-diler, iako mene saradnici uglavnom ne brane: Predsednik Vučić o optužbama Zukorlića i…

Kurir 01.11.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će stati u zaštitu potpredsednika vlade i ministra Rasima Ljajića, za kojeg su Vojislav Šešelj i Muamer Zukorlić rekli da je vođa narko kartela, jer to nije istina, ali i primetio da njega… »
Napad na Ljajića

Napad na Ljajića

Danas 01.11.2018
U kvizovima su uvek popularne igre detekcije. Jedna bi mogla da glasi: Ko je najpoznatiji vođa narko kartela u Srbiji? A – Dragoslav Kosmajac, kako je pre nekoliko godina izjavio predsednik Srbije Aleksandar Vučić? B – Nataša Jeremić, novinarka i… »
Ljajić: Šešelj je Zukorlićev najbolji drug

Ljajić: Šešelj je Zukorlićev najbolji drug

Danas 01.11.2018
Potpredsednik Vlade za Danas najavljuje mogući izlazak iz "rijalitija" političke scene Srbije Ovo više nema nikakve veze sa politikom, ovo je gore od svakog rijalitija. Skoro trideset godina sam u politici i ovako nešto nisko nisam doživeo. Pri tom… »
Vučić: Biću uz Ljajića, ostaje u Vladi i nastavlja da radi

Vučić: Biću uz Ljajića, ostaje u Vladi i nastavlja da radi

Beta 01.11.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će stati uz potpredsednika i ministra Vlade Srbije Rasima Ljajića, jer nije narko diler. "Biće u Vladi, nastaviće da radi normalno i tačka", kazao je Vučić za televiziju Prva upitan o tvrdnji… »
Rasim Ljajić: Šešelj je bacio tonu blata na moje lice! Njegove optužbe su degutantne

Rasim Ljajić: Šešelj je bacio tonu blata na moje lice! Njegove optužbe su degutantne

Kurir 01.11.2018
Ministar i potpredsednik vlade Rasim Ljajić ponovio je da će insistirati na epilogu slučaja u kome su poslanici Vojislav Šešelj i Muamer Zukorlić izneli teške optužbe na njegov račun, da će u suprotnom napustiti vladu, ali da njegova stranka… »
Zukorlić: Da se ispitaju Šešeljeve optužbe na račun Ljajića

Zukorlić: Da se ispitaju Šešeljeve optužbe na račun Ljajića

RTV 01.11.2018
BEOGRAD - Narodni poslanik i predsednik Stranke pravde i pomirenja (SPP) Muamer Zukorlić pozvao je danas nadležne organe da istraže optužbe Vojislava Šešelja na račun ministra Rasima Ljajića da je vođa jednog od najjačih narko-kartela u Srbiji… »
Ljajić: Ovo je gore od svakog rijalitija

Ljajić: Ovo je gore od svakog rijalitija

Dnevnik 01.11.2018
BEOGRAD: Ministar trgovine, turizma i telekomunikacija Srbije Rasim Ljajić izjavio je da je u dva navrata razgovarao s predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem o optužbama koje je na njegov račun izneo predsednik Srpske radikalne stranke Vojislav… »
"Zukorlić aktivirao najboljeg druga - Šešelja"

"Zukorlić aktivirao najboljeg druga - Šešelja"

Mondo 01.11.2018
Potpredsednik Vlade Srbije i ministar trgovine Rasim Ljajić kaže da je posle optužbi Vojislava Šešelja u dva navrata razgovarao sa predsednikom Aleksandrom Vučićem. "Ne mogu da prenosim sadržaj razgovora osim da je sve bilo korektno. Maja… »

Vesti dana »