Povezane vesti

Vučić o ljajiću i poruci iz Prištine: Progoniteljima sam neprijatelj, uz ministra sam, on ostaje u Vladi

Vučić o ljajiću i poruci iz Prištine: Progoniteljima sam neprijatelj, uz ministra sam, on ostaje u Vladi

Večernje novosti 01.11.2018
Predsednik Srbije poručio da je neprijatelj svakome ko hoće da progoni i ubija srspki narod. Crna Gora uvodi delikt mišljenja. NISAM neprijatelj Albanaca, naprotiv, i to kažem i zbog Albanaca koji žive u centralnoj Srbiji i onih na Kosmetu… »
Vučić: Srbija nema važniju potrebu od mira i dobrosusedskih odnosa

Vučić: Srbija nema važniju potrebu od mira i dobrosusedskih odnosa

Novi magazin 01.11.2018
Predsednik Alesksandar Vučić izjavio je večeras da Srbija nema važniju potrebu od mira i dobrosusedskih odnosa, ali da "moli druge da to ne razumeju kao slabost", zato što je Srbija znala kako se oružjem brani sloboda i tokom Prvog svetskog rata… »
Vučić o zabrani crne gore: Šokiran sam, zvaću Mila Đukanovića

Vučić o zabrani crne gore: Šokiran sam, zvaću Mila Đukanovića

Blic 01.11.2018
Zbog Albanaca koji žive u centralnoj Srbiji i na Kosovu, moram da kažem da nisam neprijatelj Albanaca, naprotiv, ali jesam protivnik onih koji ugrožavaju, žele da progone i ubijaju srpski narod gde god se on nalazio, kaže predsednik Srbije Aleksandar… »
Vučić o ubistvu srpskih mladića u kafiću Panda: Istinu nećemo kriti, ko god da je kriv!

Vučić o ubistvu srpskih mladića u kafiću Panda: Istinu nećemo kriti, ko god da je kriv!

Kurir 01.11.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će do kraja biti ispitano ubistvo u kafiću "Panda", u Peći, 14. decembra 1998. godine, i da istinu nećemo kriti, ko god da je izvršio taj zločin. "Imamo saznanja, a naši ograni tragaju za… »
Vučić: Srbija neće kriti istinu o ubistvu u kafiću Panda

Vučić: Srbija neće kriti istinu o ubistvu u kafiću Panda

Danas 01.11.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da roditelji mladića ubijenih 1998. godine u kafiću Panda u Peći mogu da budu sigurni da Srbija neće kriti istinu o tome ko je učestvovao u slučaju, bilo da je reč o Srbima ili Albancima… »
"Imam informacije o ubistvu 1998. u Peći"

"Imam informacije o ubistvu 1998. u Peći"

Mondo 01.11.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ima informacije i saznanja o ubistvu šestorice mladih Srba 1998. godine u Peći, za šta još niko nije odgovarao. Foto: Mondo/Stefan Stojanović Dvojica maskiranih ljudi su pre 20 godina, 14… »
Vučić: Nisam neprijatelj Albanaca, već onih koji bi da ubijaju i progone srpski narod! U srpskim medijima sam najnapadanija…

Vučić: Nisam neprijatelj Albanaca, već onih koji bi da ubijaju i progone srpski narod! U srpskim medijima sam najnapadanija…

Kurir 01.11.2018
Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, izjavio je za Prvu tv da on nije neprijatelj Albanaca, ali da će štititi srpski narod od onih koji bi da ga progone. - Ja pre svega hoću da kažem, zbog Albanaca koji žive i na Kosmetu i u centralnoj Srbiji da ja… »
"Kadri Veselji crta Vučiću metu na čelu"

"Kadri Veselji crta Vučiću metu na čelu"

Mondo 01.11.2018
Bezbednosna situacija na Kosovu i Metohiji je složena, kaže ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović. Dodaje da predsednik Srbije Aleksandar Vučić nije neprijatelj Albanaca koji žive na KiM, već onih koji žele da proteraju i ubiju Srbe… »

Vesti dana »