Povezane vesti
Kako je umrla mala Milica: Devojčica se nikad nije oporavila od povreda koje joj je naneo otac monstrum
Blic 01.11.2018
Devetnaestomesečna Milica Stanković preminula je 25. oktobra u šest časova ujutru u Dečjoj klinici u Tiršovoj, i to zbog posledica povreda glave zadobijenih kada ju je otac Milomir Stanković (24) iz Beograda početkom prošle godine iz sve snage bacio na… »
Umrla beba koju je otac bacio
Večernje novosti 01.11.2018
Godinu i po dana nakon stravičnog nasilja u porodici koje se dogodilo u Pambukovici kod Uba. DEVOJČICA M. V., stara godinu i po dana, koju je otac Milomir S. (23) bacio na pod februara prošle godine u porodičnoj kući u Pambukovici na Ubu, preminula je… »
Preminula beba koju je otac prošle godine bacio na pod
Vesti online 01.11.2018
Devetnaestomesečna beba Milica, koja je teško povređena kada ju je otac Milomir Stanković (24) iz Beograda početkom prošle godine iz sve snage bacio na pod, podlegla je povredama u Dečjoj bolnici u Tiršovoj. Beba je povređena sredinom februara 2017… »
Vesti dana »
Skup SNS-a u Beogradu: Vučić o nazivu liste, ostavci, penzijama, najavio i pomilovanje "mnogih ljudi" (FOTO, VIDEO)
Insajder pre 49 minutajoš 104 povezane
Bilans žrtava u Venecueli premašio 1.400 – potraga za hiljadama nestalih, beba spasena iz ruševina
RTS pre 33 minutajoš 28 povezanih
Toplotni talas ne popušta, narednih dana tropske noći i visoke temperature
NoviSad.com pre 38 minutajoš 53 povezane
Navala već prvog dana: Skoro 8.000 vozila prošlo Moravskim koridorom prvi dan
RINA pre 28 minutajoš 39 povezanih
Broj poginulih u zemljotresima u Venecueli porastao na više od 1.400
N1 Info pre 48 minutajoš 37 povezanih



