Povezane vesti

Đoković posle povratka na vrh: Veruj u sebe svakog dana

Đoković posle povratka na vrh: Veruj u sebe svakog dana

Sportski žurnal 01.11.2018
Koliki je podvig napravio najbolje govori to da je Novak do pre samo pet i po meseci zauzimao 22. poziciju, a potom je osvojio trofeje na dva gren slema Vimbldonu i US Openu, kao i na Mastersima u Sinsinatiju i Šangaju. Najbolji srpski teniser Novak… »
Jokić: Đoković je pravi ambasador

Jokić: Đoković je pravi ambasador

Vesti online 01.11.2018
Superzvezda srpske košarke imao je samo reči hvale za najpopularnijeg srpskog sportistu. - Drago mi je što je opet prvi na svetu i što je stavio Srbiju na prvo mesto, mislim da je on pravi ambasador i ja mu čestitam i zahvaljujem na tome- rekao je… »
Đoković predajom do četvrtfinala

Đoković predajom do četvrtfinala

Mondo 01.11.2018
Budući svetski "broj jedan" nastavio je seriju pobeda, pošto je teniser iz BiH zbog povrede leđa obustavio otpor početkom drugog seta. Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale masters turnira u Parizu, pošto mu je Damir Džumhur u četvrtak… »
Posle dve godine: Evo šta je Novak poručio nakon povratka na svetski tron (foto)

Posle dve godine: Evo šta je Novak poručio nakon povratka na svetski tron (foto)

Hot sport 01.11.2018
Najbolji srpski teniser pre turnita u Parizu imao je zaostatak od 250 bodova, koji je nadomestio lakše nego što se moglo očekivati. On će tako postati prvi reket sveta, nakon dve godine, a sa te pozicije svrgnuo je Rafaela Nadala, koji je juče predao… »
S oreolom najboljeg protiv dobrog poznanika

S oreolom najboljeg protiv dobrog poznanika

Mozzart sport 01.11.2018
Današnji protivnik Novaka Đokovića u Parizu je Damir Džumhur, teniser kome je trener Ilija Bozoljac. Novak Đoković je i matematički postao najbolji teniser sveta. Samo treba da sačeka ponedeljak da to postane zvanično. Do tada će imati posla. U… »
Nadal: Nisam želeo da rizikujem težu povredu

Nadal: Nisam želeo da rizikujem težu povredu

Dnevnik 01.11.2018
Španski teniser Rafael Nadal odustao je sa učešća na turniru u Parizu, a razlog tome bili su bolovi u stomaku koje je osetio na zagrevanju. On je trebalo da izađe na megdan sunarodniku Fernandu Verdasku, ali se to nije desilo zbog bolova, koje je… »
Čim se vratio na čelo ATP liste, Novak pokazao zašto je prvi (FOTO)

Čim se vratio na čelo ATP liste, Novak pokazao zašto je prvi (FOTO)

Vesti online 01.11.2018
Odustajanjem Rafaela Nadala od Mastersa u Parizu, Novak Đoković ponovo će biti na mestu broj 1 na ATP listi. U drugom delu sezone srpski teniser je pokazao da je u odličnoj formi, pa su mnogi I očekivali da se u jednom trenutku vrati na mesto koje mu… »
Nadal: Možda sam mogao da igram, ali bol u stomaku...

Nadal: Možda sam mogao da igram, ali bol u stomaku...

N1 Info 01.11.2018
Španski teniser Rafael Nadal kazao je da je odustao od takmičenja na Mastersu u Parizu pošto je na zagrevanju pred meč sa Fernandom Verdaskom osetio bol u stomaku prilikom servisa. Nadal je odlučio da ne izađe na teren i na taj način omogući… »
Novaku nedostaje 87 nedelja do Federera, koga još juri?

Novaku nedostaje 87 nedelja do Federera, koga još juri?

N1 Info 01.11.2018
Prvi put je Novak Đoković postao najbolji teniser sveta posle Vimbldona 2011, a narednog ponedeljka ponovo će zauzimati vrh ATP liste, prvi put posle tačno dve godine. Prava borba u finišu je izostala jer se Rafael Nadal povukao sa turnira u Parizu… »
Sjajna Novakova poruka posle povratka na prvo mesto! Lekcija svima nama!

Sjajna Novakova poruka posle povratka na prvo mesto! Lekcija svima nama!

Sportske.net 01.11.2018
Za dobro jutro, ali i mnogo više od toga... Preneli smo sinoć, posle odustajanja Rafaela Nadala od turnira u Parizu, Novak Đoković se praktično već vratio na prvo mesto na ATP listi, bez obzira da li će uspeti da dogura daleko na ovom turniru… »
Nadal nakon prepuštanje prvog mesta: Osetio sam jak bol, nisam želeo da reskiram

Nadal nakon prepuštanje prvog mesta: Osetio sam jak bol, nisam želeo da reskiram

Hot sport 01.11.2018
Španski teniser odustao je sa učešća na turniru u Parizu, a razlog tome bili su bolovi u stomaku koje je osetio na zagrevanju za meč. On je trebalo da izađe na megdan Fernandu Verdasku, ali se to nije desilo zbog bolova, koje je trenutni broj 1… »

Vesti dana »