Povezane vesti
NUNS Vučiću: Nismo prećutali "snajper demokratiju"
N1 Info 02.11.2018
Nezavisno udruženje novinara Srbije (NUNS) podsetilo je predsednika Srbije Aleksandra Vučića da je reagovalo i osuđivalo tekstove "Samo snajper Srbiju spasava" i "Ko još podržava Vučića" sa iscrtanom metom, osvrćući se na njegovu jučerašnju izjavu da su… »
NUNS odgovorio Vučiću: Nismo prećutali “snajper demokratiju”
Danas 02.11.2018
Nezavisno udruženje novinara Srbije (NUNS) odgovorilo je danas predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću na primedbe o navodnom prećutkivanju nepriličnog i neprofesionalnog ponašanja medija prema njemu. NUNS podseća da je reagovao u tim situacijama i da je… »
NUNS Vučiću: Nismo prećutali "snajper demokratiju"
Novi magazin 02.11.2018
Nezavisno udruženje novinara Srbije (NUNS) podsetilo je danas da je 8. oktobra 2015. godine javno osudilo tekst pod naslovom "Samo snajper Srbiju spasava" na blogu Andreja Fajgelja, kao i tekst koji je pod tim naslovom objavljen na naslovnoj strani… »
Vesti dana »

Kolegijum Skupštine završen rekordno brzo: Vladajuća koalicija se dogovarala, opozicija nije prisustvovala
N1 Info pre 34 minutajoš 29 povezanih

(Video, foto) kilometarske kolone na: Auto-putu Snimak dronom pokazuje posledice jezivog udesa
Blic pre 55 minutajoš 28 povezanih

Grčka upozorava na prisustvo sumpor-dioksida u sušenim jagodama iz Srbije
Naslovi.ai pre 53 minutajoš 8 povezanih

Oglasio se Lekorni nakon ostavke: Bio sam spreman na kompromis ali...
B92 pre 50 minutajoš 37 povezanih

Prevrnuo se čamac sa kineskim državljanima na Dunavu, jedna osoba stradala
Vreme pre 44 minutajoš 26 povezanih