Povezane vesti
I Poljska razmatra da odustane od UN-ovog sporazuma o migraciji
Al Jazeera 02.11.2018
Poljski premijer rekao je da je kontrola granice prioritet za tu zemlju, dodajući da prinuda članica Evropske unije nije dobar put. Poljski premijer Mateuš Moravjecki izjavio je u petak da njegova zemlja razmatra da, kao Austrija, i kako bi želeo… »
I Poljska se povlači iz sporazuma?
Vesti online 02.11.2018
Poljska će se verovatno povući iz sporazuma o migracijama Ujedinjenih nacija, saopštio je danas poljski premijer Mateuš Moravijecki. - Vrlo je verovatno da više nećemo biti deo tog globalnog sporazuma - rekao je Moravijecki tokom konferencije sa nemačkom… »
Vesti dana »

Slobodan univerzitet traži ostavku dekana Alanovića zbog prisustva policije na Filozofskom fakultetu
Serbian News Media pre 12 minutajoš 48 povezanih

Monstrum koji je ubio dvoje dece u školi ostavio poruku na ćirilici: Fbi pokrenuo istragu
Telegraf pre 1 satjoš 24 povezane

Srbija pobedila estoniju za četvrtinu: Orlovi imaju ogromnu prednost nakon 10 minuta igre! Đoković se mučio pa rutinirao rivala: Svajdi sat vremena snage za Novaka!
Hot sport pre 21 minutajoš 36 povezanih

„Nova“ piše: Kako je režim pretvorio Srbiju u sigurnu kuća za prognane tajkune i ratne profitere
Nova pre 52 minutajoš 25 povezanih