Povezane vesti
Dačić odgovorio Komšiću: Samo još da se plašimo velike Bosne i Hercegovine
Danas 05.11.2018
Samo još da se plašimo velike Bosne i Hercegovine, rekao je ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić povodom izjave budućeg člana Predsedništva BiH Željka Komšića o granici na Drini koja uzburkala region. Dačić je, u ponedeljak Prvoj TV… »
Dačić odbrusio komšiću: Treba samo još da se plašimo i velike Bosne i Hercegovine
Kurir 05.11.2018
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić reagovao je danas na izjave budućeg člana Predsedništva BiH Željka Komšića koji je uzburkao region. Na Komšićev zahtev da Beograd i Zagreb treba da "znaju gde prelaze granicu" i da je to "na Savi… »
Dačić o Crnoj Gori: A koliko bi naša lista bila duga...
Mondo 05.11.2018
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić prokomentarisao je zabranu ulaska četvorici intelektualaca iz Srbije u Crnu Goru, ali i izjavu člana Predsedništva BiH Željka Komšića. Foto: Mondo/ Stefan Stojanović "Srbija će učiniti sve da razvija dobre… »
Vesti dana »

Promenljivo vreme u Srbiji: Kiša, vetar i blag pad temperature
Glas juga pre 39 minutajoš 10 povezanih

Mladića udarila struja kod Pančevačkog mosta: Sa teškim povredama prevezen u Urgentni centar
Radio 021 pre 1 satjoš 10 povezanih