Povezane vesti
Hahn za zatvaranje pregovora s Turskom
Al Jazeera 06.11.2018
Nema indicija da će većina članica Evropske unije podržati službeno zatvaranje pristupnih pregovora s Turskom. Europski povjerenik za proširenje i susjedstvo Johannes Hahn založio se za službeni završetak pristupnih pregovora Europske unije s… »
Han: Završiti pristupne pregovore sa Turskom
Danas 06.11.2018
Evropski komesar za susedsku politiku i proširenje Johanes Han izjavio je da bi trebalo završiti pristupne pregovore sa Turskom. Dugoročno bilo bi poštenije i za Tursku i za Evropsku uniju da krenu novim putem i da okončaju pristupne pregovore, rekao… »
Vesti dana »
![BLOG Srbija za studente: Podrška stiže sa svih strana. Uključite se i Vi!](https://nstatic.net/626/38974626honygj.jpg)
BLOG Srbija za studente: Podrška stiže sa svih strana. Uključite se i Vi!
Nova pre 7 minutajoš 33 povezane
![VJT o hapšenjima u Ministarstvu: Omogućili rad domu u Barajevu iako nije ispunjavao uslove](https://nstatic.net/250/38974250ewnnrb.jpg)
VJT o hapšenjima u Ministarstvu: Omogućili rad domu u Barajevu iako nije ispunjavao uslove
N1 Info pre 1 satjoš 87 povezanih
![Evropa gubi strpljenje, mir u Ukrajini neophodan: Trampova portparolka otkrila detalje razgovora sa Putinim](https://nstatic.net/258/38973258tgjlcf.jpg)
Evropa gubi strpljenje, mir u Ukrajini neophodan: Trampova portparolka otkrila detalje razgovora sa Putinim
Mondo pre 2 satajoš 20 povezanih