Povezane vesti

Krstajić objavio spisak igrača, Fejsa i Jović povratnici u reprezentaciju

Krstajić objavio spisak igrača, Fejsa i Jović povratnici u reprezentaciju

Radio 021 06.11.2018
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Mladen Krstajić objavio je spisak igrača koji su pozvani da nastupaju za nacionalni tim u mečevima protiv Crne Gore i Litvanije u Ligi nacija. Reprezentativni dres će obući napadač Ajntrahta Luka Jović, koji… »
Krstajić: Zvao bih Nastasića, ali je rekao da neće da igra za Srbiju dok sam ja selektor!

Krstajić: Zvao bih Nastasića, ali je rekao da neće da igra za Srbiju dok sam ja selektor!

Telegraf 06.11.2018
Pomenuo je selektor Orlova i Luku Milivojevića. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Mladen Krstajić kaže da nije zlopamtilo i sujeta i da, bez obzira na izjave Matije Nastasića i Luke Milivojevića, nema problem da ih ponovo pozove u nacionalni… »
Video: Matića podržavam, sve što kaže - kaže iz srca!

Video: Matića podržavam, sve što kaže - kaže iz srca!

Mondo 06.11.2018
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Mladen Krstajić o jednom o najvažnijih igrača za srpski tim i njegovoj odluci da ne nosi cvet maka na meču britanske lige. Nemanja Matić je ponovo na spisku nacionalnog tima za mečeve u Ligi nacija protiv… »
Krstajić: Potpuno podržavam Matića

Krstajić: Potpuno podržavam Matića

Večernje novosti 06.11.2018
Igrač Mančester junajteda je takav čovek, uvek sve kaže iz srca i duše. Crna Gora u Beogradu 17. novembra. SELEKTOR Mladen Krstajić je danas saopštio spisak od čak 26 fudbalera koji će biti kandidati za utakmice u kojima naša selekcija može da… »
Krstajić o povratku Fejse, o Nastasiću i Milivojeviću...

Krstajić o povratku Fejse, o Nastasiću i Milivojeviću...

Politika 06.11.2018
Selektor Srbije Mladen Krstajić rekao je danas da je fudbaler Benfike Ljubomir Fejsa zaslužio da bude deo nacionalnog tima i istakao da nije zlopamtilo i da vrata reprezentacije nisu zatvorena za Matiju Nastasića i Luku Milivojevića. „Pozvali smo 26… »
Miletić: Drago mi je da sam zadobio poverenje selektora

Miletić: Drago mi je da sam zadobio poverenje selektora

Večernje novosti 06.11.2018
Posebna je čast za svakog igrača kada tokom svoje karijere može da ponese dres reprezentacije. Drugi put sam pozvan i na meni je da to vratim na pravi način - rekao je fudbaler Partizana. Fudbaler Partizana Nemanja R. Miletić rekao je danas da mu je… »
Nemanja Miletić: Posebna čast, drugi poziv je znak da sam zadobio poverenje – moje je da ga opravdam

Nemanja Miletić: Posebna čast, drugi poziv je znak da sam zadobio poverenje – moje je da ga opravdam

Hot sport 06.11.2018
Posle poziva i debitantskih minuta u Bukureštu, Nemanja Miletić je ponovo uvršten u najbolji tim naše zemlje. Mladen Krstajić je Miletića pozvao i za duele sa Litvanijom i Crnom Gorom koje čekaju našu reprezentaciju ovog meseca. Defanzivac u… »
Krstajić objasnio zašto 26 igrača, poslao poruku Matiji i Luki!

Krstajić objasnio zašto 26 igrača, poslao poruku Matiji i Luki!

Sportske.net 06.11.2018
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Mladen Krstajić objasnio je zašto je za predstojeće mečeve pozvao 26 igrača i uputio jasnu poruku Matiji Nastasiću i Luki Milivojeviću. Na spisku selektora Mladena Krstajića za mečeve sa Crnom Gorom i… »
Krstajić o matiću i nastasiću: Selektor otkrio kada bi mogli da uslede pozivi za dvojac

Krstajić o matiću i nastasiću: Selektor otkrio kada bi mogli da uslede pozivi za dvojac

Hot sport 06.11.2018
U Sportskom centru Fudbalskog saveza Srbije je danas selektor našeg nacionalnog tima objavio spisak za naredne reprezentativne mečeve. Na stadionu ‘Rajko Mitić’ će u okviru Lige nacija Srbija 17. novembra dočekati Crnu Goru, a 20. u Humskoj… »
'Nema' debitovao u Bukureštu, kakvu će ulogu imati u Beogradu?

'Nema' debitovao u Bukureštu, kakvu će ulogu imati u Beogradu?

Sportske.net 06.11.2018
Defanzivac fudbalskog kluba Partizan ponovo se našao na spisku selektora Srbije Mladena Krstajića. Hoće li dobiti prve minute u reprezentaciji na domaćem terenu? Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Mladen Krstajić saopštio je danas spisak… »
Krstajićev spisak: Povratak Ljubomira Fejse!

Krstajićev spisak: Povratak Ljubomira Fejse!

Mondo 06.11.2018
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Mladen Krstajić saopštio spisak za mečeve u Ligi nacija protiv Crne Gore (17. novembra) i Litvanije (20. novembra). Iznenađenje na spisku Mladena Krstajića! Nismo očekivali, realno, da na spisku za… »
Krstajić objavio spisak, povratak zaboravljenog!

Krstajić objavio spisak, povratak zaboravljenog!

Sportske.net 06.11.2018
Mladen Krstajić se odlučio da pozove u tim i igrača koga odavno nije bilo u redovima našeg nacionalnog tima. Mladen Krstajić je objavio spisak igrača na koje računa za mečeve protiv reprezentacija Crne Gore i Litvanije u okviru Lige nacija. Novo… »
Krstajićev spisak: Vratio se Fejsa!

Krstajićev spisak: Vratio se Fejsa!

Mozzart sport 06.11.2018
A tu je i Luka Jović. Luka Jović se nekako i očekivao, ali selektor Srbije Mladen Krstajić iznenadio je - ovog puta čak pozitivno - time što je na spisak igrača za utakmice sa Crnom Gorom i Litvanijom u Ligi nacija posle dvogodišnje pauze vratio i… »
Krstajić objavio spisak: Nastasić ne želi da igra dok sam ja selektor (FOTO)

Krstajić objavio spisak: Nastasić ne želi da igra dok sam ja selektor (FOTO)

Vesti online 06.11.2018
Selektor reprezentacije Srbije objavio je spisak fudbalera za mečeve sa Crnom Gorom i Litvanijom u Ligi nacija. Na pitanje da li računa i prati igre Nastasića i Milivojevića, Krstajić je izjavio: - Meni je žao što je Nastasić rekao da ne želi da… »
Matić i Fejsa ponovo u timu Srbije pred mečeve sa Crnom Gorom i Litvanijom

Matić i Fejsa ponovo u timu Srbije pred mečeve sa Crnom Gorom i Litvanijom

Danas 06.11.2018
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Mladen Krstajić saopštio je danas spisak igrača na koje računa za mečeve u Ligi nacija protiv Crne Gore i Litvanije, koji su na programu 17. i 20. novembra. Posle kraće pauze zbog povrede, u nacionalni tim se… »
Krstajić: Nastasić i Luka? Srbija iznad svega

Krstajić: Nastasić i Luka? Srbija iznad svega

N1 Info 06.11.2018
Selektor reprezentacije Srbije Mladen Krstajić ponovio je da vrata državnog tima nisu zatvorena za Matiju Nastasića i Luku Milivojevića. Krstajić je u utorak objavio spisak igrača za poslednje dve utakmice grupne faze Lige nacija. Na njemu ni ovoga… »
Krstajić objavio spisak: Veliki povratak u reprezentaciju iskusnog veziste! Tu je i Jović!

Krstajić objavio spisak: Veliki povratak u reprezentaciju iskusnog veziste! Tu je i Jović!

Hot sport 06.11.2018
Selektor Mladen Krstajić odabrao je igrače na koje će računati za preostala dva meča u Ligi nacija. Orlovi će 17. novembra dočekati Crnu Goru na stadionu ‘Rajko Mitić’, a 20. Litvaniju u Humskoj. Najveće iznenađenje na spisku Mladena… »
Krstajić vratio Fejsu, na spisku Jović, Matić...

Krstajić vratio Fejsu, na spisku Jović, Matić...

N1 Info 06.11.2018
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Mladen Krstajić objavio je spisak za naredne dve utakmice Lige nacija koje Srbija igra u Beogradu protiv Crne Gore odnosno Litvanije. Najveća promena na spisku reprezentacije Srbije je ime Ljubomira Fejse… »

Vesti dana »