Povezane vesti
Florida: Metlom i usisivačem na naoružanog napadača
Radio 021 06.11.2018
Džoš Kvik objašnjava kako je savladao naoružanog napadača u Talahasiju. Getty Images Policija nastavlja istragu o napadu Čovek koji je savladao napadača na školu joge na Floridi služeći se jedinim oružjem koje mu je bilo pri ruci - metlom i ususivačem -… »
Florida: Metlom i usisivačem na naoružanog napadača
Južne vesti 06.11.2018
Getty Images Policija nastavlja istragu o napadu Čovek koji je savladao napadača na školu joge na Floridi služeći se jedinim oružjem koje mu je bilo pri ruci - metlom i ususivačem - proglašen je za heroja. „Skočio sam čim sam uočio priliku", rekao je… »
Florida: Metlom i usisivačem na naoružanog napadača
Danas 06.11.2018
Čovek koji je savladao napadača na školu joge na Floridi služeći se jedinim oružjem koje mu je bilo pri ruci – metlom i ususivačem – proglašen je za heroja. „Skočio sam čim sam uočio priliku“, rekao je Džoš Kvik za televiziju ABC. Kazao je da je… »
Vesti dana »
Kod Lebana nakon tri i po sata uspostavljen saobraćaj, normalizovan posle tri sata i kod Doljevca
Danas pre 1 satjoš 2 povezane
Selektor vaterpolo reprezentacije Srbije nakon pobede nad Holandijom: Bili smo daleko ispod naših mogućnosti
Danas pre 1 satjoš 1 povezana






