Povezane vesti
YUCOM: Odgrađujemo se od priloga na Prvoj
Danas 06.11.2018
Komitet pravnika za ljudska prava (Yucom) ogradio se od opšte poruke u prilogu „Da li se zakoni Srbije primenjuju na migrante“, emitovanom na Prvoj televiziji za koji je izjavu dala i advokatica Katarina Golubović, zbog toga što je poruka priloga… »
YUCOM osudio medijski prilog TV Prva o migrantima
Novi magazin 06.11.2018
Komitet pravnika za ljudska prava (YUCOM) saopštio je danas da se ograđuju od poruke koju je TV Prva emitovala u prilogu, u kom je izjavu dala i advokatica YUCOM-a Katarina Golubović, i ocenili da podaci izneti u prilogu "nisu istiniti" i da ne… »
Vesti dana »

Izbori na Kosovu se bliže, a Priština dodaje gas: Pritisci, incidenti i politički inženjering na delu: Kurti Srbe koristi kao metu za potkusurivanje
Blic pre 32 minutajoš 1 povezana

Rešena velika dilema: Evo ko ima prednost u saobraćaju: Bicikl, trotinet, automobil, i gde su među njima pešaci
Blic pre 47 minutajoš 1 povezana

Čekamo devojke da nam donesu medalju sa Svetskog prvenstva: Evo kad nastupaju Španović, Vilagoš, Topić...
Mondo pre 12 minutajoš 6 povezanih