Povezane vesti
Užas kod Vranja Otac troje dece stradao u požaru (foto)
Večernje novosti 07.11.2018
U porodičnoj kući u selu Donje Trebešinje kod Vranja, poginuo Igor Spasić (38). Poznanici sumnjaju da se ubio zbog psihičkih problema. Iza sebe ostavio suprugu i troje dece. IGOR Spasić (38), otac troje dece, iz sela Donje Trebešinje kod Vranja stradao… »
Užas kod Vranja: Muškarac izgoreo u porodičnoj kući
Vesti online 07.11.2018
I.S. (37) je bio sam u porodičnoj kući i njegovo ugljenisao telo je pronađeno u sredu ujutro. Iza sebe ostavio suprugu i troje dece. U noći između utorka i srede, u Donjem Trebešinju kod Vranja u požaru je smrtno stradao I.S. (37). Prema nezvaničnim… »
Užas kod Vranja: Muškarac (38) nastradao u požaru! U kući zatekli jeziv prizor
Kurir 07.11.2018
Tridesetosmogodišnji I.S. stradao je u požaru u selu Donje Trebešinje, potvrđeno je Kuriru u PU Vranje. I.S. je bio sam kod kuće i njegovo ugljenisao telo je pronađeno u sredu ujutru. Do požara je došlo u noći između utorka i srede u porodičnoj kući u… »
Vesti dana »
Bekerat o godišnjici ubistva Slavka Ćuruvije: Pravda još nije dostignuta
Beta pre 2 satajoš 31 povezana
Vučić podržao Orbana na sutrašnjim izborima, tvrdi da će mu Srbi biti zahvalni i ako izgubi
Beta pre 51 minutajoš 51 povezana
uživo Mirovni pregovori u Islamabadu: Iranci izneli svoje crvene linije, Tramp: "Teheran gubi naveliko"
NIN pre 1 satjoš 33 povezane
BLISKOISTOČNI SUKOB: Pregovori SAD i Irana u Islamabadu; Kroz Ormuski moreuz prošlo nekoliko brodova
RTV pre 1 satjoš 89 povezanih
"Od ovog datuma temperatura preko 25 stepeni": Meteorolog Todorović otkrio kakvo će vreme biti do kraja aprila
Mondo pre 2 satajoš 32 povezane



