Povezane vesti
Neko štiti bivšeg upravnika Padinske skele
Danas 08.11.2018
Sindikat pravosuđa sumnja da policija i tužilaštvo odugovlače sa njihovom krivičnom prijavom Krivična prijava koju je Sindikat pravosuđa Srbije u avgustu prošle godine podneo protiv nekadašnjeg upravnika KPZ-a Beograd Milana Pavlovića i dalje se nalazi u… »
Sindikat pravosuđa: Odugovlačenje postupka do zastare
Danas 08.11.2018
Sindikat pravosuđa Srbije podneo je 4. avgusta 2017. krivičnu prijavu protiv bivšeg upravnika zatvora Nova Skela u Beogradu Milana Pavlovića zbog toga što je zaposlenima uskratio isplatu putnih troškova, a pošto ni posle više od godine nije procesuiran… »
Sindikat pravosuđa: Postupak protiv Pavlovića se odugovlači
N1 Info 08.11.2018
Sindikat pravosuđa Srbije u avgustu prošle godine podneo je krivičnu prijavu protiv zamenika upravnika specijalne zatvorske bolnice u Beogradu Milana Pavlovića zbog nesavesnog rada, zato što je zaposlenima uskraćivao pravo na naknadu troškova prevoza… »
Vesti dana »
Vazdušni udari na Odesu - oštećeni objekti lučke infrastrukture; EU: Novi paket sankcija Rusiji
RTS pre 30 minutajoš 36 povezanih
Đedović Handanović: Srbija mora da koristi operativne rezerve dizela
Vreme pre 5 minutajoš 29 povezanih
Vlada usvojila odluku: Stižu novi turistički vaučeri za penzionere – evo kako do prijave
Moj Novi Sad pre 5 minutajoš 25 povezanih
Pljuskovi sa grmljavinom stižu u Srbiju: Ovi predeli biće prvi na udaru, evo i kada
Telegraf pre 35 minutajoš 21 povezana



