Povezane vesti

Suđenje Todoriću moglo bi da traje godinama

Suđenje Todoriću moglo bi da traje godinama

RTV 09.11.2018
ZAGREB - Iako optužnica protiv osnivača Agrokora, Ivice Todorića, njegovog sina i ostalih saradnika još nije podignuta, već se sada zna da će biti teška oko milijardu kuna te da bi suđenje moglo trajati godinama, piše hrvatski Dnevnik. "Ni mi ne… »
Optužnica još nije Ni podignuta: Suđenje Todoriću moglo bi da potraje godinama

Optužnica još nije Ni podignuta: Suđenje Todoriću moglo bi da potraje godinama

Kurir 09.11.2018
ZAGREB - Iako optužnica protiv osnivača Agrokora, Ivice Todorića, njegovog sina i ostalih saradnika još nije podignuta, već se sada zna da će biti teška oko milijardu kuna i da bi suđenje moglo da potraje godinama. "Ni mi ne možemo mnogo toga da… »
Hrvatska čeka suđenje veka: Suđenje Todoriću trajaće godinama

Hrvatska čeka suđenje veka: Suđenje Todoriću trajaće godinama

Srbija danas 09.11.2018
Iako optužnica protiv osnivača Agrokora, Ivice Todorića, njegovog sina i ostalih saradnika još nije podignuta, već se sada zna da će biti teška oko milijardu kuna te da bi suđenje moglo trajati godinama, piše hrvatski Dnevnik. - Ni mi ne možemo… »
Optužnica protiv Ivice Todorića još nije podignuta, a mediji predviđaju da bi njegovo suđenje moglo da traje godinama

Optužnica protiv Ivice Todorića još nije podignuta, a mediji predviđaju da bi njegovo suđenje moglo da traje godinama

Telegraf 09.11.2018
Bivši vlasnik Agrokora, dvojica njegovih sinova, ali i najbliži saradnici, našli su se pod istragom. Iako optužnica protiv osnivača Agrokora, Ivice Todorića, njegovog sina i ostalih saradnika još nije podignuta, već se sada zna da će biti teška… »

Vesti dana »