Povezane vesti

Đokoviću, čuvaj se! Sunarodnik i budući komšija ima velike planove!

Đokoviću, čuvaj se! Sunarodnik i budući komšija ima velike planove!

Sportske.net 09.11.2018
Veliki planovi Filipa Krajinovića za 2019. godinu. Ugovor sa novim trenerom je potpisan, sledi selidba u Monte Karlo, a onda i napad na prvo mesto na ATP rang listi. Srpski teniser Filip Krajinović rekao je danas da u 2018. godini nije ostvario željene… »
Ima novog trenera i velike planove: Cilj vrh ATP liste

Ima novog trenera i velike planove: Cilj vrh ATP liste

Mondo 09.11.2018
Srpski teniser Filip Krajinović počinje saradnju sa Tomasom Johansonom i seli se u Monte Karlo. "Neskromno ću reći da mi je cilj prvo mesto na svetskoj listi", poručio je. Filip Krajinović u finišu prošle sezone napravio je senzacionalni rezultat… »
Krajinović se seli u Monako i tvrdi: Cilj je broj 1

Krajinović se seli u Monako i tvrdi: Cilj je broj 1

Mozzart sport 09.11.2018
Ambiciozno, da li i realno? Talenat u tonama, ali telo nikako ne uspeva da isprati ritam. Karijera Filipa Krajinovića ne odvija se baš onako kako je želeo. Prošle sezone finale Mastersa u Parizu i 33. mesto na ATP listi, danas tek 93. pozicija na ATP… »
Filip Krajinović: Selim se u Monte Karlo, cilj mi je pozicija broj ‘jedan’!

Filip Krajinović: Selim se u Monte Karlo, cilj mi je pozicija broj ‘jedan’!

Hot sport 09.11.2018
Meteorski usponi, velike pobede, štof za sam svetski vrh, ali i povrede, operacije, krize… sve ovo je do sada obeležilo još uvek mladu karijeru Dejvis kup reprezentativca Srbije Filipa Krajinovića. Dolazio je do vrha, padao na dno, ali uvek se… »
Krajinović: „Selim se u Monte Karlo, cilj je „broj 1“

Krajinović: „Selim se u Monte Karlo, cilj je „broj 1“

Danas 09.11.2018
Krajinović počenje saradnju sa Tomasom Johansonom Meteorski usponi, velike pobede, štof za sam svetski vrh, ali i povrede, operacije, krize… sve ovo je do sada obeležilo još uvek mladu karijeru Dejvis kup reprezentativca Srbije Filipa Krajinovića… »

Vesti dana »