Povezane vesti

Zasijali smo i Zvezda i ja

Zasijali smo i Zvezda i ja

Politika 09.11.2018
Osvajanje prvog mesta na ATP listi i trijumf nad Liverpulom spadaju u uspehe koje niko nije očekivao, a niko nije ni postigao. I kada sam bio 22. verovao sam da mogu da budem prvi na svetu, kaže naš as. Specijalno za „Politiku” London – Novak… »
Otkazan egzibicioni meč Đokovića i Nadala u Saudijskoj Arabiji

Otkazan egzibicioni meč Đokovića i Nadala u Saudijskoj Arabiji

Novi magazin 09.11.2018
Egzibicioni meč najboljeg tenisera sveta Novaka Đokovića i Rafaela Nadala, koji je trebalo da se odigra u Saudijskoj Arabiji, otkazan je danas zbog povrede Španca. Đoković i Nadal je trebalo da se sastanu 22. decembra u Džedi. "Nadal je povređen… »
Đokoviću nagrada ATP za povratak godine

Đokoviću nagrada ATP za povratak godine

Beta 09.11.2018
Teniseru Novaku Djokoviću je pripala nagrada za "povratak godine", dok je njegov trener Marjan Vajda proglašen za najboljeg u 2018. godine, objavilo je danas Udruženje teniskih profesionalaca (ATP). Kako se navodi, "srpski teniser je obezbedio… »
Bravo: Novaku nagrada za povratak godine!

Bravo: Novaku nagrada za povratak godine!

Hot sport 09.11.2018
Teniseru Novaku Đokoviću je pripala nagrada za „povratak godine“, dok je njegov trener Marjan Vajda proglašen za najboljeg u 2018. godine, objavilo je danas Udruženje teniskih profesionalaca (ATP). Kako se navodi, „srpski teniser je obezbedio… »
Đoković povratnik godine, Vajda najbolji trener, a Federer opet miljenik raje

Đoković povratnik godine, Vajda najbolji trener, a Federer opet miljenik raje

Mozzart sport 09.11.2018
Određeni su dobitnici ATP nagrada za 2018. Udruženje teniskih profesionalaca (ATP) proglasilo je dobitnike godišnjih nagrada za sezonu u odlasku, a među njima se nalaze i Novak Đoković, Marjan Vajda, Rafel Nadal, Rodžer Federer i Stefanos Cicipas… »
Kolege "skinule kapu" Novaku, prvi put u karijeri osvojio je OVU nagradu!

Kolege "skinule kapu" Novaku, prvi put u karijeri osvojio je OVU nagradu!

Sportske.net 09.11.2018
Obelodanjeni su dobitnici nagrada koje se dodeljuju na kraju takmičarske sezone. Srpski teniser Novak Đoković vratio se na vrh ATP rang liste zahvaljujući sjajnim igrama i trofejima koje je osvojio u drugoj polovini tekuće godine. Kolege su… »
ATP: Đoković je povratnik godine

ATP: Đoković je povratnik godine

N1 Info 09.11.2018
Novak Đoković proglašen je povratnikom godine u izboru ATP, a u petak će dobiti i pehar namenjen igraču koji godinu završava na prvom mestu. Srbin je početkom sezone operisao lakat, u junu je bio 22. u poretku, ali je posle titula na Vimbldonu, u… »

Vesti dana »