Povezane vesti
Nadeždi pogoršano psihičko stanje: Pevačica na specijalnom lečenju
Večernje novosti 10.11.2018
Nadežda Biljić u noći 1. na 2. novembar napustila je Zadrugu 2, a zbog bega i iz Zadruge 1 pevačica je dužna da televiziji Pink isplati 100.000 evra. Nadežda Biljić u noći 1. na 2. novembar napustila je Zadrugu 2, a zbog bega i iz Zadruge 1 pevačica je… »
Opasna po okolinu! Nadežda na specijalnom lečenju: Zato sam psihički obolela, uzeli su mi pasoš!
Kurir 10.11.2018
Nadežda Biljić pobegla je iz "Zadruge" i prolazi kroz pravu životnu dramu. Ipak, nada se da će joj produkcija oprostiti ovaj potez i ističe da bez lekova ne može, te da joj je neophodno da bude okružena ljudima koji je vole. Kako ističe, pasoš joj je i… »
"Obolela sam, stanje se pogoršalo": Nadežda Biljić pobegla iz "Zadruge 2", a ovo je istina o njenom zdravlju
Blic 10.11.2018
Nakon što je pobegla iz prve, a potom i druge sezone "Zadruge", Nadežda Biljić sada otkriva šta se zaista dešava sa njenim organizmom. Pevačica, naime, kaže da sada prolazi kroz pravu dramu, jer joj se psihičko stanje toliko pogoršalo, da bez lekova ne… »
Vesti dana »
Oglasio se Petković posle izbora na KiM: "Srpski narod je pokazao kolika je snaga sloge i jedinstva"
Blic pre 5 satijoš 1 povezana
Pavlović (NPS): Osuda upada u advokatsku kancelariju Zdenka Tomanovića
Beta pre 5 satijoš 1 povezana
Stefanović (SSP) negirao navode Brnabić o samitu EU u Tivtu, postavio joj niz pitanja o Vučiću
Beta pre 6 satijoš 1 povezana
Ovo je kurs evra za 8. jun: Po ovim vrednostima menjačnice prodaju valute
Mondo pre 3 minutajoš 1 povezana




