Povezane vesti
Motociklista teško povređen u sudaru kod Najlona
Dnevnik 10.11.2018
NOVI SAD: Teška saobraćajna nesreća dogodila se oko 14 časova u Primorskoj ulici kod Najlon pijace, kada je motocikl marke „Kavasaki“ velikom brzinom naleteo na automobil marke „Opel“. Motor je potpuno smrskan, a motociklista je odbačen usled siline… »
Motociklista teže povređen kod Najlon pijace
Radio 021 10.11.2018
Dvadesetšestogodišnji motociklista teže je povređen danas oko 14 časova na uglu Primorske i Čenejske ulice, u blizini Najlon pijace. On je zadobio teže povrede u vidu politraume i prevezen je u Klinički centar Vojvodine. Nezvanično, do udesa je došlo… »
Vesti dana »

Napad uniformisanog lica na novinara Vuka Cvijića hemijskim sredstvom tokom protesta
Naslovi.ai pre 11 minutajoš 12 povezanih

Uhapšen muškarac zbog ometanja policije! Pretresali mu kuću nakon što je njegov rođak zapalio kapiju tužioca u Paraćinu, on ih psovao i vređao!
Kurir pre 40 minutajoš 24 povezane

Instalirana dodatna merna oprema u železničkoj stanici Beograd centar u Prokopu
RTS pre 26 minutajoš 19 povezanih

Vremenska prognoza Srbije: Danas vrelo i suvo, sutra promenljivo i svežije uz lokalne pljuskove i pad temperature
Naslovi.ai pre 1 minutjoš 41 povezana