Povezane vesti

Nataša Bekvalac pred svima rekla rečenicu zbog koje je ceo studio zanemeo

Nataša Bekvalac pred svima rekla rečenicu zbog koje je ceo studio zanemeo

Blic 10.11.2018
Poznato je da je Nataša Bekvalac i te kako duhovita kako u momentima kada su upaljene kamere, tako i kada se one ugase. Budući da je novi član "Pinkovih zvezdica", Nataša gotovo svakodnevno sa ostalim članovima provodi u višesatnim razgovorima… »
Nataša Bekvalac iskreno o sebi: Kad neko kaže "udaja" ja se okrenem da vidim ko me zove

Nataša Bekvalac iskreno o sebi: Kad neko kaže "udaja" ja se okrenem da vidim ko me zove

Večernje novosti 10.11.2018
Nataša Bekvalac ove večeri je u emisiji Pinkove zvezdice jednom izjavom uspela da nasmeje sve u studiju. Nataša Bekvalac ove večeri je u emisiji Pinkove zvezdice jednom izjavom uspela da nasmeje sve u studiju. Naime, na samom početku emisije i… »
Brecnula se Bekvalčeva! Kad čuje ovu reč pevačica skoči kao oparena, napravila haos usred studija! (foto)

Brecnula se Bekvalčeva! Kad čuje ovu reč pevačica skoči kao oparena, napravila haos usred studija! (foto)

Kurir 10.11.2018
Leontina Vukomanović prokomentarisala je stajling voditeljke Marijane Mićić, napominjući da je bilo dana kada je "mogla da povede malo računa o garderobi". "Ona dok se nije udala, znači... stvarno je morala da povede računa o garderobi", rekla je… »

Vesti dana »