Povezane vesti
Francuski komunisti: Trump, Putin, Erdogan i Netanyahu nisu dobrodošli
Al Jazeera 11.11.2018
Politika neželjenih gostiju je naoružavanje, naduvani nacionalizam i ekonomska dominacija, kaže se u saopštenju KPF. Komunistička partija Francuske (KPF) osudila je prisustvo Donalda Trumpa, Vladimira Putina, Rejepa Tayyipa Erdogana i Benjamina… »
KP Francuske: Tramp, Putin, Erdogan i Netanjahu 'nisu dobrodošli'
Novi magazin 11.11.2018
Komunistička partija Francuske (KPF) je osudila prisustvo Donalda Trampa, Vladimira Putina, Tajipa Redžepa Erdogana i Benjamina Netanjahua na današnjim svečanostima u Parizu, uz ocenu da "nisu dobrodošli". "Tramp, Putin, Erdogan i Netanjahu nisu… »
Vesti dana »
"To treba da bude geopolitička odluka" Đurić: Pogurati pitanje proširenja EU u 2026. godini na sličan način kao što je to bilo za druge zemlje
Blic pre 39 minutajoš 19 povezanih
Od danas građani mogu da prate cene u trgovinama preko Nacionalne platforme
Stav.life pre 44 minutajoš 14 povezanih
Početak primene Zakona "Svoj na svome" za upis prava svojine na nepokretnostima u Srbiji
Naslovi.ai pre 24 minutajoš 30 povezanih
Srbija pala u oceni o građanskim slobodama u međunarodnom izveštaju – sa „opstruirane“ na „pod represijom“
Nova pre 1 satjoš 12 povezanih



