Povezane vesti
Poginula dok je pokušavala da napravi selfi na litici
Radio 021 13.11.2018
Tridesetpetogodišnja turistkinja iz Nemačke poginula je dok je pokušavala da napravi selfi na "Kraju sveta". Naime, Nemica koja se na Šri Lanki našla na odmoru poželela je da uslika selfi na "Kraju sveta", tačnije u Nacionalnom parku "Horton… »
Nemica htela da napravi savršen selfi na "kraju sveta", okliznula se i pala: Njeno beživotno telo pronađeno je nekoliko sati…
Telegraf 13.11.2018
U potrazi za mladom ženom učestovali su vojska, avijacija i lokalno stanovništvo. Turistkinja iz Nemačke (35) poželela je da snimi nezaboravan selfi na "Kraju sveta", u nacionalnom parku "Horton Plejns" u Šri Lanki, ali se to završilo kobno po nju… »
Pravila selfi na kraju sveta, pa nestala u ponoru: Turistkinja izgubila oslonac i pala pravo u smrt! Pogledajte jezivu…
Kurir 13.11.2018
Tridesetpetogodišnja turistkinja iz Nemačke poželela je da snimi nezaboravan selfi na "Kraju sveta", u nacionalnom parku "Horton Plejns" u Šri Lanki. Ona je u nedelju ujutro došla s drugaricom da bi se slikala, a onda izgubila tlo pod nogama i… »
Vesti dana »

Uživo drugi dan tuge u Severnoj Makedoniji Priprema se kolektivna sahrana u Kočanima, u Srbiji i Republici Srpskoj dan žalosti
Blic pre 14 minutajoš 36 povezanih

Studenti i građani okupljaju se ispred Skupštine grada u Novom Sadu: Žandarmerija noćas razbila blokadu, sednicu obezbeđuju jake policijske snage (foto)
Blic pre 14 minutajoš 19 povezanih

Izrael gađao Gazu, najmanje 300 mrtvih, tvrde palestinski izvori
BBC News pre 49 minutajoš 17 povezanih

Studenti u blokadi u Novom Sadu noćas blokirali zgradu Skupštine grada, zovu građane da im se pridruže, policija reagovala (VIDEO, FOTO)
Danas pre 14 minutajoš 8 povezanih

Za „danas ili sutra“ najavljeno konstatovanje ostavke premijera, mesec i po dana od njenog podnošenja
Insajder pre 1 satjoš 9 povezanih