Povezane vesti
Hrvatski istoričar raskrinkao: Hrvatska država stoji iza Mita o Jasenovcu, knjige koja umanjuje ustaške zločine nad Srbima!
Kurir 13.11.2018
BEOGRAD - Samo za istraživanje arhivske građe za knjigu "Mit o Jasenovcu", koja negira postojanje ustaškog logora za Srbe, hrvatska država je odobrila više od 6.000 evra, a to nisu nikakva istraživanja nego pamfleti. Dakle, država prećutno stoji iza… »
Šarić razotkrio pakleni plan Zagreba: Država stoji iza knjige "Mit o Jasenovcu"
Večernje novosti 13.11.2018
Samo za istraživanje arhivske građe za knjigu "Mit o Jasenovcu" hrvatska država je odobrila više od 6.000 evra, a to nisu nikakva istraživanja nego pamfleti, kaže istoričar Goran Šarić. Samo za istraživanje arhivske građe za knjigu "Mit o Jasenovcu"… »
Šarić: Hrvatska država stoji iza knjige "Mit o Jasenovcu"
RTV 13.11.2018
BEOGRAD - Samo za istraživanje arhivske građe za knjigu "Mit o Jasenovcu" hrvatska država je odobrila više od 6.000 evra, a to nisu nikakva istraživanja nego pamfleti. Dakle, država prećutno stoji iza takvih stvari, kaže katolički teolog i istoričar… »
Vesti dana »

Vitkof i egipatski ministar Abdelati razgovarali o situaciji u Pojasu Gaze
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Srbija između 2 ekstrema - temperatura do 50 stepeni i razornih oluja: "Nema oblasti koja će biti bezbedna!"
Blic pre 46 minutajoš 1 povezana

Uznemirujuće: Kamere snimile trenutak kada autobus udara dečaka (2): Mališan prelazio ulicu i odjednom nestao (video)
Blic pre 36 minutajoš 5 povezanih

Potpuna kontrola ulaska i izlaska putnika! Eu: Od oktobra automatska kontrola granica za državljane trećih zemalja
Blic pre 1 satjoš 1 povezana