Povezane vesti

Đerdan Šaćiri: Kakva je atmosfera bila u Beogradu bolje je što sam ostao kući!

Đerdan Šaćiri: Kakva je atmosfera bila u Beogradu bolje je što sam ostao kući!

Hot sport 13.11.2018
Švajcarski fudbaler rodom sa Kosova i Metohije prvi put je govorio o odluci Jirgena Klopa da ga ne povede u Beograd na meč sa Crvenom zvezdom u Ligi šampiona. Đerdan Šaćiri je istorijsku pobedu Crvene zvezde nad svojim Liverpulom gledao iz fotelje… »
Šaćiri se složio sa Klopom: Bolje je tako...

Šaćiri se složio sa Klopom: Bolje je tako...

Mondo 13.11.2018
Fudbaler Liverpula govorio o trenerovoj odluci da ga ne vodi na duel sa Crvenom zvezdom. Foto: Guliver/Getty images/Mark Robinson Dosta polemike bilo je uoči dolaska Liverpula u Beograd na utakmicu Lige šampiona protiv Crvene zvezde i da li će Jirgen… »
Šaćiri o nedolasku u Beograd: Klop je znao, tamo je baš vrelo, svi bi me jurili...

Šaćiri o nedolasku u Beograd: Klop je znao, tamo je baš vrelo, svi bi me jurili...

Mozzart sport 13.11.2018
Švajcarac priznaje da je bolje što nije došao na meč protiv Crvene zvezde. Džerdan Šaćiri je u centru pažnje poslednjih nedelja. Što zbog kontroverzi oko nedolaska u Beograd na revanš meč između Crvene zvezde i Liverpula u Ligi šampiona, što… »
Šaćiri: Bolje je što nisam išao u Beograd

Šaćiri: Bolje je što nisam išao u Beograd

Vesti online 13.11.2018
Fudbaler Liverpula smatra da je dobra odluka trenera Klopa što ga nije doveo na meč sa Zvezdom u Ligi šampiona. Fudbaler Džerdan Šaćiri priznao je da je prava odluka da izostane sa meča protiv Crvene zvezde u Beogradu u Ligi šampiona. Menadžer… »

Vesti dana »