Povezane vesti

Makedonija će tražiti hapšenje Gruevskog

Makedonija će tražiti hapšenje Gruevskog

Slobodna Evropa 13.11.2018
Makedonija će zatražiti hapšenje bivšeg premijera Nikole Gruevskog po međunarodnom nalogu za hapšenje, nakon što je potvrđeno da je pobjegao u Mađarsku i da je u Budimpešti zatražio politički azil, da bi izbjegao služenje dvogodišnje… »
Gruevski se javlja iz Mađarske: Ovde tražim azil

Gruevski se javlja iz Mađarske: Ovde tražim azil

Vesti online 13.11.2018
Nakon što je nestao pre pet dana, zbog zatvorske kazne na koju je osuđen, bivši premijer Makedonije Nikola Gruevski javio se iz Budimpešte. Makedonski premijer Zoran Zaev kaže da se te informacije proveravaju. "Ja sam u Budimpešti i zatražio sam… »
Ukrajina se ponavlja na našem pragu! Gruevski preko Srbije pobegao u Mađarsku, strahuje za život! (foto/video)

Ukrajina se ponavlja na našem pragu! Gruevski preko Srbije pobegao u Mađarsku, strahuje za život! (foto/video)

Pravda 13.11.2018
Bivši premijer Makedonije, Nikola Gruevski, javio se iz Budimpešte, gde je od mađarskih vlasti zatražio politički azil. - Ja sam u Budimpešti i zatražio sam politički azil od vlasti u Mađarskoj - napisao je Gruevski na svom Fejsbuk profilu. On je… »
Potvrđeno da je Gruevski u Mađarskoj zatražio azil

Potvrđeno da je Gruevski u Mađarskoj zatražio azil

Glas Amerike 13.11.2018
Makedonsko Ministarstvo unutrašnjih poslova potvrdilo je da se bivši premijer Nikola Gruevski nalazi u Mađarskoj i da je zatražio azil u toj zemlji. "Nakon napravljenih provera, Ministarsvo unutrašnih poslova je utvrdilo da se Nikola Gruevski, koji… »
Bivši premijer Makedonije traži azil u Mađarskoj

Bivši premijer Makedonije traži azil u Mađarskoj

Radio 021 13.11.2018
Bivši premijer Makedonije, Nikola Gruevski, javio se iz Budimpešte, gde je od mađarskih vlasti zatražio politički azil. "Ja sam u Budimpešti i zatražio sam politički azil od vlasti u Mađarskoj", napisao je Gruevski na svom Fejsbuk profilu. On je… »
Gruevski pobegao u Mađarsku: "Ja sam u Budimpešti i zatražio sam politički azil"

Gruevski pobegao u Mađarsku: "Ja sam u Budimpešti i zatražio sam politički azil"

Blic 13.11.2018
Bivši premijer Makedonije, Nikola Gruevski, javio se iz Budimpešte, gde je od mađarskih vlasti zatražio politički azil. - Ja sam u Budimpešti i zatražio sam politički azil od vlasti u Mađarskoj - napisao je Gruevski na svom Fejsbuk profilu. On je… »
Gruevski pobegao u Mađarsku, traži azil

Gruevski pobegao u Mađarsku, traži azil

Nova ekonomija 13.11.2018
Bivši premijer Makedonije, Nikola Gruevski, javio se iz Budimpešte, gde je od mađarskih vlasti zatražio politički azil. "Ja sam u Budimpešti i zatražio sam politički azil od vlasti u Mađarskoj", napisao je Gruevski na svom profilu na Fejsbuku. On… »

Vesti dana »