Povezane vesti

Zaev će tražiti izručenje bivšeg premijera: Raspisana međunarodna poternica za Nikolom Gruevskim

Zaev će tražiti izručenje bivšeg premijera: Raspisana međunarodna poternica za Nikolom Gruevskim

Srbija danas 13.11.2018
Ministarstvo unutrašnjih poslova Makedonije objavilo je večeras medjunarodnu poternicu za bivšim makedonskim premijerom Nikolom Gruevskim, koji je pobegao u Madjarsku da bi izbegao izdržavanje zatvorske kazne. Kako se navodi u poternici objavljenoj na… »
Najnovija informacija iz Makedonije: Utvrđeno gde se trenutno nalazi Nikola Gruevski!

Najnovija informacija iz Makedonije: Utvrđeno gde se trenutno nalazi Nikola Gruevski!

Srbija danas 13.11.2018
Makedonski MUP potvrdio je danas da se bivši premijer Nikola Gruevski nalazi u Mađarskoj i da je zatražio azil u toj zemlji! - Nakon napravljenih provera, Ministarstvo unutrašnjih poslova je utvrdilo da se Nikola Gruevski, koji se traži zbog… »
Kako je bivši makedonski premijer Nikola Gruevski napustio zemlju bez pasoša? Najavljeno raspisivanje međunarodne poternice

Kako je bivši makedonski premijer Nikola Gruevski napustio zemlju bez pasoša? Najavljeno raspisivanje međunarodne poternice

Telegraf 13.11.2018
Nakon raspisane poternice, Gruevski se oglasio putem Fejsbuka da se nalazi u Budimpešti. Makedonske vlasti raspisale su juče poternicu za bivšim premijerom i bivšim liderom VMRO-DPMNE, Nikolom Gruevskim, koji je u ponedeljak trebalo da se javi na… »
Haos u Makedoniji! Gruevski nije pobegao nego se krije?! Mađari se još nisu oglasili

Haos u Makedoniji! Gruevski nije pobegao nego se krije?! Mađari se još nisu oglasili

Srbija danas 13.11.2018
Vest da se bivši premijer Nikola Gruevski oglasio putem Fejsbuka i saopštio da se nalazi u Mađarskoj, gde je zatražio politički azil, odjeknula je kao bomba u Skoplju, a pitanje svih pitanja jeste ko je odgovoran za nastalu situaciju! Gruevski je… »
Gruevski pobegao u MAÐARSKU, gde je zatražio azil

Gruevski pobegao u MAÐARSKU, gde je zatražio azil

IndeksOnline 13.11.2018
BUDIMPEŠTA – Bivši premijer Makedonije, Nikola Gruevski, javio se iz Budimpešte, gde je od mađarskih vlasti zatražio politički azil. „Ja sam u Budimpešti i zatražio sam politički azil od vlasti u Mađarskoj“, napisao je Gruevski na svom… »

Vesti dana »