Povezane vesti
Ima prostora za niže premije osiguranja od autoodgovornosti
Dnevnik 13.11.2018
BEOGRAD: Narodna banka Srbije smatra da ima prostora za smanjenje premije osiguranja od autoodgovornosti, na osnovu raspoloživih podataka o učešću šteta u premiji, saopšteno je iz centralne banke povodom napisa u medijima o troškovima premije osiguranja… »
Donošenje novog premijskog sistema i nove tarife premije osiguranja u nadležnosti UOS
Nova ekonomija 13.11.2018
Narodna banka Srbije: Povodom napisa u medijima o troškovima premije osiguranja od autoodgovornosti i tehničkih pregleda, Narodna banka Srbije reagovala je saopštenjem u kojem navodi, da prema raspoloživim podacima o učešću šteta u premiji ima prostora… »
Efektiva: Neopravdano poskupljenje tehničkog pregleda
Danas 12.11.2018
Službe za tehnički pregled automobila u Srbiji planiraju novo poskupljenje svojih usluga, samo par meseci nakon što su već povećale cene za tri puta. Ovo novo povećanje cena sa 3.000 na 5.000 dinara pravdaju činjenicom da su im osiguravajuće kuće… »
Vesti dana »
Vesko Barović doveden na saslušanje! Evo šta mu se sve stavlja na teret! (video)
Kurir pre 6 minutajoš 24 povezane
Očekuje nas žestoko zahlađenje, biće snega i u nižim predelima: Prognoza RHMZ-a za naredne dane
Pravda pre 7 minutajoš 24 povezane
NIS podneo zahtev OFAC-u za novu licencu za nastavak rada i posle 20. februara
Nova ekonomija pre 1 satjoš 19 povezanih





