Povezane vesti

Suđenje za udes u Bečićima, optužena izjavila: Teško mi je, ali ne osećam krivicu

Suđenje za udes u Bečićima, optužena izjavila: Teško mi je, ali ne osećam krivicu

Večernje novosti 14.11.2018
POČEO proces Budvanki Emini Adrović za saobraćajku u kojoj je poginuo Miloš Vukomanović. Optužena iznela odbranu, ali nije odgovarala na pitanja. VEOMA mi je teško, ovo mi je potpuno promenilo život. Želim da porodici Vukomanović izjavim iskreno… »
Suđenje bogatoj slikarki za stravičan udes: "Nesreća mi je promenila život, ali nisam kriva jer su Miloš i Snežana…

Suđenje bogatoj slikarki za stravičan udes: "Nesreća mi je promenila život, ali nisam kriva jer su Miloš i Snežana…

Blic 14.11.2018
- Jako mi je teško, ovo mi je totalno promenilo život. Želim da porodici Vukomanović izjavim iskreno saučešće i nadam se brzom oporavku Snežane. Stalno se raspitujem za njeno zdravlje. Međutim, ja ne osećam krivicu jer nisam nikako mogla da… »
Žalim zbog udesa, promenio mi je život, ali nisam kriva! Trčali su unazad! Slikarka iz Budve izjasnila se o nesreći u kojoj…

Žalim zbog udesa, promenio mi je život, ali nisam kriva! Trčali su unazad! Slikarka iz Budve izjasnila se o nesreći u kojoj…

Kurir 14.11.2018
Emina Adrović (30) iz Budve, ćerka vlasnika luksuznog hotela na Svetom Stefanu, koja je izazvala saobraćajnu nesreću u kojoj je Miloš Vukomanović (25) iz Žitkovca kod Zvečana, dok je njegova verenica Snežana Rudinac (24) iz Kraljeva teško… »

Vesti dana »