Povezane vesti
Maradona: Lako je Gvardioli sa tika - takom, kad dovede koga hoće
Vesti online 14.11.2018
Fudbalska ikona Dijego Armando Maradona trenutno vodi meksičkog drugoligaša Dorados i kaže će mu Žoze Murinjo mnogo pomoći u usavršavanju. - Kao trener moram još mnogo da naučim i mislim da ću otići kod Murinja u Mančester i pitati ga mnogo toga - rekao… »
Maradona: Učiću od Murinja, lako je Gvardioli...
Mondo 14.11.2018
Dijego Armando želi da postane dobar trener. I zato planira da dođe u Englesku. Foto: Alessandro Di Marco/ANSA via AP/Tanjug Iako ga mnogi smatraju najvećim fudbalerom koji je ikad igrao, on bez sujete priznaje da (još) nije odličan trener. Čuveni Dijego… »
Maradona najavio: Idem u Junajted
Vesti online 14.11.2018
Legendarni Argentinac Dijego Armando Maradona smatra da je Žoze Murinjo najbolji trener na svetu, pa je izrazio želju da dobije priliku da lično uči od Portugalca. Kako se upustio u trenerske vode, (od 2008. do 2010. godine bio i selektor Gaučosa)… »
Vesti dana »

Mićin: Spomenik žrtvama ne može vratiti živote, ali ne smeju biti zaboravljeni
Beta pre 4 minutajoš 26 povezanih

Od „vehabija“ do „terorista”: Kako režimski mediji targetiraju građane Novog Pazara
Cenzolovka pre 1 satjoš 15 povezanih

Novopazarci napadnuti u Bjalistoku, ništa od zajedničkog ručka
Sportski žurnal pre 4 minutajoš 27 povezanih

"Ta deca su spremna da izginu za Partizan": Mitrović ponosan na crno-bele, rekao što nikad nije
Mondo pre 29 minutajoš 34 povezane

Devet meseci od tragedije u Novom Sadu, studenti pozivaju na komemorativnu šetnju
Bujanovačke pre 54 minutajoš 15 povezanih