Povezane vesti
Tužilac na suđenju Milivoju Vrebalovu zatražio zatvorske kazne
Radio 021 14.11.2018
Više javno tužilaštvo u Zrenjaninu saopštilo je da je okončan glavni pretres u krivičnom predmetu protiv bivšeg predsednika Opštine Novi Bečej Milivoja Vrebalova, optuženog za zloupotrebu službenog položaja. Kako se navodi, predmet je okončan i protiv… »
Slučaj heterlend pred raspletom: Tužilaštvo u Zrenjaninu predložilo zatvor za bivšeg predsednika Opštine Novi Bečej
Kurir 14.11.2018
ZRENJANIN - Više javno tužilaštvo u Zrenjaninu saopštilo je da je okončan glavni pretres u krivičnom predmetu protiv bivšeg predsednika Opštine Novi Bečej Milivoja Vrebalova zbog krivičnog dela zloupotreba službenog položaja. Kako se navodi, predmet je… »
Tužilac u predmetu protiv Vrebalova zatražio zatvorske kazne
N1 Info 14.11.2018
Više javno tužilaštvo u Zrenjaninu saopštilo je da je okončan glavni pretres u krivičnom predmetu protiv bivšeg predsednika Opštine Novi Bečej Milivoja Vrebalova zbog krivičnog dela zloupotreba službenog položaja. Kako se navodi, predmet je okončan i… »
Vesti dana »
Pritvor do 30 dana vozaču automobila koji je kod Pravnog fakuleta u Beogradu naleteo na starca
NIN pre 10 minutajoš 65 povezanih
Željko Joksimović među prvima čestitao Bugarki pobedu: Pevali i "Lane moje", a evo šta Dara misli o njemu
Kurir pre 40 minutajoš 71 povezana
Veliki napad Kijeva dronovima na Moskovsku regiju, četvoro mrtvih
BBC News pre 10 minutajoš 24 povezane





