Povezane vesti
Kosovu u ovoj fazi uopšte nisu potrebni izbori: Haradinaj odbrusio Tačiju i opoziciji
Telegraf 14.11.2018
On je pozvao opoziciju da se umesto izborima više bave pitanjima kao što je vojska, Interpol, dijalog ili vizna liberalizacija. Premijer privremenih institucija u Prištini, Ramuš Haradinaj, izjavio je danas da sada nije trenutak za vanredne parlamentarne… »
Haradinaj: Kosovu u ovoj fazi izbori nisu potrebni
IndeksOnline 14.11.2018
PRIŠTINA – Premijer privremenih institucija u Prištini, Ramuš Haradinaj, izjavio je danas da sada nije trenutak za vanredne parlamentarne izbore na Kosovu, kao i da nije praksa da se vlada izjašnjava da li ima većinu u parlamentu, te pozvao opoziciju da… »
Haradinaj: Kosovu u ovoj fazi izbori nisu potrebni
Al Jazeera 14.11.2018
Nije praksa da se vlada izjašnjava da li ima većinu u parlamentu, kazao je premijer Kosova. Premijer Kosova Ramush Haradinaj je izjavio da sada nije trenutak za vanredne parlamentarne izbore na Kosovu, da nije praksa da se vlada izjašnjava da li ima… »
Vesti dana »
SAD nude nagradu do 10 miliona dolara za informacije o iranskim liderima
Danas pre 3 satajoš 1 povezana
Zvezda srušila prvaka Evrope u grotlu Arene i prekinula seriju pobeda Fenerbahčea
Danas pre 33 minutajoš 1 povezana
Evropska komisija o nabavci oružja od Kine: Evropski put Srbije zahteva jasne strateške izbore
Danas pre 1 satjoš 1 povezana
Maloletnici pretrpeli višestruke povrede Detalji nesreće u Novom Sadu: Tinejdžeri hitno prevezeni u Dečju bolnicu
Blic pre 18 minutajoš 1 povezana




