Povezane vesti
Dobre vesti: Pijemo manje antibiotika
Mondo 15.11.2018
U poslednje dve godine značajno je smanjena upotreba antibiotika u Srbiji. Ministar zdravlja Zlatibor Lončar izjavio je da je globalna upotreba antibiotika u porastu, ali da je, kampanjom Ministarstva, njihova upotreba u Srbiji u protekle dve godie… »
Za trećinu smanjena upotreba antibiotika u Srbiji
RTV 15.11.2018
BEOGRAD - Ministar zdravlja Zlatibor Lončar izjavio je danas, na konferenciji povodom kampanje za racionalnu upotrebu antibiotika, da je u Srbiji smanjena upotreba antibiotika od 2016. godine za 32,8 odsto. "Od pokretanja kampanje ukupno potrošnja… »
Vesti dana »

(Mape) omega blok nad evrorom! Ovaj fenomen u najvrelijim tačkama donosi i preko 40 stepeni, a evo šta čeka Srbiju od sledeće nedelje
Blic pre 23 minutajoš 2 povezane

"Budžetske kvote do kraja juna, jedan jedinstveni upisni rok, ne dva": Premijer Macut detaljno o novoj akademskoj godini, ali i kako će aktuelna biti okončana
Blic pre 4 satijoš 2 povezane