Povezane vesti

Mitrović razočaran zbog odlaska našeg trenera sa klupe Fulama: Jokanović mene više tešio!

Mitrović razočaran zbog odlaska našeg trenera sa klupe Fulama: Jokanović mene više tešio!

Večernje novosti 15.11.2018
Mnogo mi je teško pala ta informacija. Čuli smo se, zna se šta je uradio za moju karijeru - kaže srpski golgeter. PRED Srbijom su još dva koraka u Ligi nacija. Navijači reprezentacije čekaju dobre vesti sa duela protiv Crne Gore (subota, 15.00… »
Mitar otvorio dušu, evo šta misli o Jokanovićevoj smeni

Mitar otvorio dušu, evo šta misli o Jokanovićevoj smeni

Sportske.net 15.11.2018
Dobro je poznato kakav su odnos imali u Fulamu i zbog toga ne čudi što je Mitru teško pala odluka o smeni Slaviše Jokanovića. Reprezentativca Srbije Aleksandra Mitrovića vest o smeni Slaviše Jokanovića sačekala je u SC FSS u Staroj Pazovi gde se… »
Mitrović: Tužan sam zbog Jokanovićevog odlaska, ali...

Mitrović: Tužan sam zbog Jokanovićevog odlaska, ali...

N1 Info 15.11.2018
Fudbaler Fulama Aleksandar Mitrović rekao je da je jako tužan zbog otkaza koji je dobio Slaviša Jokanović na poziciji menadžera u tom klubu. "To je loša vest za mene, svi znamo koliko je uticaja imao na moju karijeru. Čovek koji je mnogo uradio za… »
Mitrović: Jokanović dobio otkaz, a više on mene teši...

Mitrović: Jokanović dobio otkaz, a više on mene teši...

Sportski žurnal 15.11.2018
Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović priznao je da mu je teško pala vest što je Slaviša Jokanović dobio otkaz u Fulamu. Jokanović je smenjen posle sedam uzastopnih poraza u svim takmičenjima, a Mitrovićev novi menadžer biće Italijan… »
Mitrović: Više je Jokanović tešio mene nego ja njega

Mitrović: Više je Jokanović tešio mene nego ja njega

Vesti online 15.11.2018
Iako je glavna tema našeg fudbala reprezentacija, uoči njena dva poslednja meča u Ligi nacija, napadač nacionalnog tima prokometrisao i smenu na Fulamovoj klupi. Aleksandar Mitrović je imao tu sreću da ga Njukasl pozajmi klubu na čijoj je klupi… »

Vesti dana »