Повезане вести
ВИДЕО: Осуђен условно јер је пљунуо на пицу
Радио 021 16.11.2018
Младић који је отпуштен с посла након што је снимљен како пљује на пицу осуђен је на 18 месеци затвора условно. Џејлон Керли (21) радио је у ресторану брзе хране на стадиону бејзбол тима Детроит тајгерс. Наређено му је да… »
Добио условну казну: Био љут на надређене, па одлучио да пљуне на пицу муштерији, ухваћен захваљујући снимку (видео)
Блиц 15.11.2018
Радник у продавници хране на стадиону Детроит Тајгерса, Џејлон Керли (21), својевремено је ухваћен како пљује на парче пицу, а данас је осуђен на 18 месеци условне робије. Њему је наложено и да потражи помоћ на часовима… »
Вести дана »
Гламочић за РТС: Европљани разумели српски проблем с млеком, прелевмани нису трајно решење
РТС пре 3 минутајош 30 повезаних
Мађарска зауставила нове ЕУ санкције Русији и нову помоћ Украјини
Нова пре 23 минутајош 27 повезаних
Пета београдска гимназија: Нешовић за крај мандата суспендује наставнике, Станковић најавио новог в.д. дикретора
НИН пре 5 сатијош 29 повезаних
Обилазе председник и министри, поклони за децу, претње и напади на студенте и активисте: Шта се ради у местима која чекају изборе
Н1 Инфо пре 2 сатајош 63 повезане



