Povezane vesti

Zvezda do prvog boda u sezoni i to u derbiju sa Partizanom

Zvezda do prvog boda u sezoni i to u derbiju sa Partizanom

Sportski žurnal 16.11.2018
Uzbudljiv gradski derbi u regionalnoj A1 ligi završen bez pobednika. Partizan – Crvena zvezda 10:10 (3:2, 2:3, 3:2, 2:3) Beograd – Bazen: Banjica. Gledalaca: 700. Sudije: Golijanin i Raković. Igrač više: Partizan 5 (4), Crvena zvezda 12 (6). Dva… »
Derbi bez pobednika, prvi bod za Zvezdu!

Derbi bez pobednika, prvi bod za Zvezdu!

Sportske.net 16.11.2018
U okviru 5. kola Triglav lige ekipa Crvene zvezde je uspela da stigne do prvog boda i to u duelu protiv Partizana. Regionalna liga se nastavila danas utakmicom između Partizana i Crvene zvezde na Banjici pred oko 700 gledalaca, a pobednika nije bilo pa… »
"Večiti" derbi bez pobednika!

"Večiti" derbi bez pobednika!

Mondo 16.11.2018
Čak devet izjednačenja na Banjici, drama u finišu i konačno remi. Vaterpolisti Partizana osvojili su četvrti, a njihovi rivali iz Crvene zvezde prvi bod u sezoni 2018/19 Regionalne A1 lige! "Večiti" derbi, odigran na Banjici, koji će se bodovati i… »
Ključalo na Banjici, derbi sa 20 golova završen bez pobednika!

Ključalo na Banjici, derbi sa 20 golova završen bez pobednika!

Mozzart sport 16.11.2018
Partizan i Crvena zvezda odigrali 10:10. Bilo je svega u vaterpolo derbiju na bazenu Banjica, ali su Partizan i Crvena zvezda na kraju odigrali nerešeno 10:10 u utakmici petog kola regionalne vaterpolo lige. Ujedno je ovo bio i derbi začelja tabele… »
Kad bi se navijači ujedinili: Zdjelar priznaje da je svima u Partizanu teško zbog podela na tribinama

Kad bi se navijači ujedinili: Zdjelar priznaje da je svima u Partizanu teško zbog podela na tribinama

Večernje novosti 16.11.2018
Mi smo jedno, pokušavamo da budemo tim, a opet vidimo da oko nas nije tako. Nije ni lako kad moramo posle utakmice da pozdravimo tri strane - rekao je fudbaler crno-belih. PARTIZAN ove jeseni igra po sistemu toplo-hladno, što normalno teško pada… »
"Nije mi lako zbog Grobara, mi smo jedno!"

"Nije mi lako zbog Grobara, mi smo jedno!"

Mondo 16.11.2018
Saša Zdjelar priznao da ga pogađa razjedinjenost navijača Partizana, veruje u titulu i nada se da ovaj put posle pauze neće biti krize rezultata. Pričao je i o nastupima Zvezde u Ligi šampiona…. Mini prvenstvene pauze do sada Partizanu nisu… »

Vesti dana »