Povezane vesti

Tranije: Bio sam šokiran tretmanom Srbije u Parizu

Tranije: Bio sam šokiran tretmanom Srbije u Parizu

Vesti online 17.11.2018
Praunuk čuvenog generala Šarla Tranijea Pjer Tranije izjavio je je da je bio šokiran položajem na kojem se našao Aleksandar Vučić na ceremoniji u Parizu. - Bio sam šokiran položajem na kojem se našao gospodin Vučić. Ipak je to bila… »
Praunuk francuskog generala: Posramljen sam odnosom prema Srbiji

Praunuk francuskog generala: Posramljen sam odnosom prema Srbiji

Danas 17.11.2018
Praunuk čuvenog francuskog generala iz Prvog svetskog rata Šarla Tranijea, Pjer Tranije, rekao je da je bio šokiran položajem u kojem se našao predsednik Srbije Aleksandar Vučić na ceremoniji u Parizu. Jer je nekima od tadašnjih neprijatelja… »
"Verujem da će Makron razumeti moje reči": Praunuk francuskog generala koji se pobunio protiv tretmana Srbije u Parizu ima…

"Verujem da će Makron razumeti moje reči": Praunuk francuskog generala koji se pobunio protiv tretmana Srbije u Parizu ima…

Blic 17.11.2018
Praunuk čuvenog generala ŠŠarla Tranijea, Pjer Tranije, pre nekoliko dana je poslao pismo francuskom predsedniku Emanuelu Makronu u kojem je istakao da oseća "u svom telu i krvi sramotu" zbog postupka Francuske prilikom obeležavanja stogodišnjice… »
Pjer Tranije za RTS: Hteo sam da se pobunim protiv tretmana koji je nametnut Srbiji

Pjer Tranije za RTS: Hteo sam da se pobunim protiv tretmana koji je nametnut Srbiji

RTS 17.11.2018
Praunuk čuvenog generala Šarla Tranijea, Pjer Tranije rekao je za RTS da je bio šokiran položajem na kojem se našao predsednik Srbije Aleksandar Vučić na ceremoniji u Parizu. Nekima od tadašnjih naših neprijatelja ukazana je čast, dok su naši… »

Vesti dana »