Povezane vesti
Kupovina službenih automobila samo uz debelo obrazloženje
Dnevnik 17.11.2018
Vlada Srbije utvrdila je smernice za javna preduzeća u narednoj, 2019. godini, ali i 2020. i 2021. Tako će javna preduzeća morati da u pripremi svog godišnjeg plana poslovanja u 2019. godini, odnosno trogodišnjem programu poslovanja do 2021, polaze od… »
Direktori će morati da objasne zašto kupuju službene automobile
Nova ekonomija 17.11.2018
Nova uredba Vlade. Vlada je uredbom ograničila troškovnik u firmama koje dobijaju pare iz budžeta – kupovina službenih automobila moraće da bude obrazložena. Gubitaši neće moći da budu donatori i sponzori. Zaposleni u javnim preduzećima dobiće dogodine… »
Vesti dana »

Dačić o slučaju pada nadstrešnice: Ne može se unapred odbaciti pitanje da li je došlo do sabotaže, diverzije ili terorizma
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

(Foto) "ušao u krivinu sa 120 na sat, nije mogao da ispravi autobus": Stručnjaci o jezivoj saobraćajki kod Sremske Mitrovice: Jedna stvar je mogla da spreči tragediju
Blic pre 8 minutajoš 1 povezana

Tramp pozvao Zelenskog da prihvati ruske uslove za okončanje rata u Ukrajini
Danas pre 6 satijoš 1 povezana

Mickoski: VMRO DPMNE u prvom krugu lokalnih izbora pobedio u više od 30 opština
Danas pre 4 satijoš 5 povezanih