Povezane vesti

"Aloha! Imate li talase ovde?" Novi komandant Bondstila na ceremoniji preuzeo dužnost, pa odmah nasmejao sve prisutne (foto)

"Aloha! Imate li talase ovde?" Novi komandant Bondstila na ceremoniji preuzeo dužnost, pa odmah nasmejao sve prisutne (foto)

Telegraf 17.11.2018
Makareg je kazao da mu je ovo prva misija podrške miru čiji je cilj nastavak političkog dijaloga. U Bondstilu, američkoj vojnoj bazi pod komandom Kfora kod Uroševca na Kosovu, danas je izvršena primopredaja dužnosti komandanata i na čelu baze… »
Srpska vojska porazila Amerikance na Kosovu! Priznanje bivšeg komandanta SAD trupa mnoge iznenadilo! (foto)

Srpska vojska porazila Amerikance na Kosovu! Priznanje bivšeg komandanta SAD trupa mnoge iznenadilo! (foto)

Srbija danas 17.11.2018
U Bondstilu, američkoj vojnoj bazi pod komandom Kfora kod Uroševca na Kosovu, danas je izvršena primopredaja dužnosti komandanata i na čelu baze pukovnika Nika Dučića zamenio je takođe pukovnik Roj Makareg. Sada već bivši komandant Bondstila Nik… »
Pričestio me je patrijarh, osetio sam duhovnu snagu Srba: Nik Dučić obećao da će se vratiti u zemlju predaka (foto)

Pričestio me je patrijarh, osetio sam duhovnu snagu Srba: Nik Dučić obećao da će se vratiti u zemlju predaka (foto)

Srbija danas 17.11.2018
Bivši komandant američke vojne baze Bondstil na Kosovu Nik Dučić izjavio je, sumirajući devet meseci koje tu proveo, da među najvećim postignućima misije vidi to što je američki kontingent pod njegovom komandom uspeo da dopre do srpske… »
Danas promena u Bondstilu: Umesto Dučića novi šef pukovnik Makareg

Danas promena u Bondstilu: Umesto Dučića novi šef pukovnik Makareg

Srbija danas 17.11.2018
U Bondstilu, američkoj vojnoj bazi pod komandom KFOR na Kosovu, danas će biti izvršena primopredaja dužnosti komandanata i na čelu baze, umesto pukovnika Nika Dučića, naći će se pukovnik Roj Makareg. U okviru ove predaje komande u KFOR… »

Vesti dana »