Povezane vesti
Predsednik Južne Afrike vraća novac dobijen tokom kampanje
N1 Info 18.11.2018
Predsednik Južne Afrike Siril Ramafoza će vratiti 31.200 evra, novac za izbornu kampanju koji je dobio preko preduzeća u kome radi njegov sin, nakon što je priznao da nije rekao istinu parlamentu, saopštili su izvori bliski njegovoj stranci. Ramafoza je… »
Predsednik Južne Afrike će vratiti novac uzet tokom izborne kampanje
Novi magazin 18.11.2018
Predsednik Južne Afrike Siril Ramafoza će vratiti 31.200 evra, novac za izbornu kampanju koji je dobio preko preduzeća u kome radi njegov sin, nakon što je priznao da nije rekao istinu parlamentu, saopštili su danas izvori bliski njegovoj stranci… »
Vesti dana »
Strani radnici imaju ista prava kao naši: Nepalci se sele iz kragujevačkog naselja nakon jezivog protesta grupe ekstremista, hitno potreban plan zbog ksenofobije
Blic pre 52 minutajoš 1 povezana
Treći mesec američkih sankcija NIS-u – Vučić: Razrađujemo više scenarija; Đedović Handanović: Situacija sve složenija
RTS pre 37 minutajoš 1 povezana





