Povezane vesti
Advokati odbijaju da budu uslužna delatnost
Radio 021 19.11.2018
Advokatska komora Srbije (AKS) pozvala je danas Ministarstvo trgovine, turizma i telekomunikacija i Vladu Srbije da povuku Predlog zakona o uslugama iz skupštinske procedure. U saopštenju AKS se ističe da advokatura ne može biti obuhvaćena odredbama… »
Zahtev Advokatske komore vladi
Danas 19.11.2018
Advokatska komora Srbije (AKSD) nezadovoljna je zbog nepoštovanja procedure za utvrđivanje Predloga zakona o uslugama, zbog čega je od Vlade zatražila povlačenje tog propisa iz skupštinske procedure, saopšteno je danas iz AKS. Advokatska komora… »
Advokati traže povlačenje predloženog zakona, odbijaju da budu uslužna delatnost
RTV 19.11.2018
BEOGRAD - Advokatska komora Srbije (AKS) pozvala je danas Ministarstvo trgovine, turizma i telekomunikacija i Vladu Srbije da povuku Predlog zakona o uslugama iz skupštinske procedure. U saopštenju AKS se ističe da advokatura ne može biti obuhvaćena… »
Vesti dana »

Prve fotografije 9 pacijenata koji su primljeni u KC Srbije: Teško povređeni u požaru u Severnoj Makedoniji hitno hospitalizovani
Blic pre 3 satajoš 13 povezanih

Dačić o navodnoj upotrebi zvučnog topa: Policija nije upotrebila ni pendrek, a kamoli nešto drugo
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

„Da se utvrdi šta se tačno dogodilo tokom 15 minuta tišine na protestu“: Naložilo OJT u Beogradu
Danas pre 7 satijoš 1 povezana