Povezane vesti

Crnogorski šef diplomatije: Sa Srbijom smo u najboljim odnosima do sada, glasaćemo za prijem Prištine u Interpol!

Crnogorski šef diplomatije: Sa Srbijom smo u najboljim odnosima do sada, glasaćemo za prijem Prištine u Interpol!

Kurir 19.11.2018
Ministar spoljnih poslova Crne Gore, Srđan Darmanović, izjavio je danas da su odnosi sa Srbijom najbolji od nezavisnosti i poručio da će ta država glasati za prijem Prištine u članstvo Interpola. "Mi veoma podržavamo organe Srbije da ona bude… »
CG: Glasaćemo za Kosovo, nema promene

CG: Glasaćemo za Kosovo, nema promene

Vesti online 19.11.2018
Ministar spoljnih poslova Crne Gore Srđan Darmanović izrazio je zadovoljstvo odnosima Crne Gore sa državama u regionu. On je naveo da su "odnosi sa susedima stubovi spoljne politike", preneo je Sputnjik. Darmanović je kazao da se Crna Gora neće… »
Crna Gora za članstvo Kosova u Interpolu

Crna Gora za članstvo Kosova u Interpolu

Mondo 19.11.2018
Ministar spoljnih poslova Crne Gore Srđan Darmanović, izjavio je danas da su odnosi sa Srbijom najbolji od nezavisnosti i poručio da će ta država glasati za prijem Prištine u članstvo Interpola. Foto: MONDO/Gordana Bojanić "Mi veoma podržavamo… »
Crna Gora odlučila hoće li podržati članstvo Kosova u Interpolu

Crna Gora odlučila hoće li podržati članstvo Kosova u Interpolu

Sputnik 19.11.2018
Ministar spoljnih poslova Crne Gore Srđan Darmanović izrazio je danas zadovoljstvo odnosima Crne Gore sa državama u regionu, navodeći da su „odnosi sa susedima stubovi spoljne politike“. Darmanović je kazao da se Crna Gora neće baviti… »
Darmanović: Odnosi sa Srbijom najbolji od nezavisnosti

Darmanović: Odnosi sa Srbijom najbolji od nezavisnosti

N1 Info 19.11.2018
Odnosi sa Srbijm su "najbolji i najstabilnji od nezavisnosti Crne Gore, a saradnja intenzivna", izjavio je šef diplomatijie Crne Gore Srđan Darmanović i rekao da će Crna Gopra glasati za prijem Kosova u Interpol. "Mi veoma podržavamo organe Srbije da… »
Milo izdajo: Crnogorci doneli sramotnu odluku, podržali lažnu državu u Interpolu! Imaju glupa opravdanja

Milo izdajo: Crnogorci doneli sramotnu odluku, podržali lažnu državu u Interpolu! Imaju glupa opravdanja

Srbija danas 19.11.2018
Ministar spoljnih poslova Crne Gore Srđan Darmanović izrazio je danas zadovoljstvo odnosima Crne Gore sa državama u regionu, navodeći da su "odnosi sa susedima stubovi spoljne politike". Darmanović je kazao da se Crna Gora neće baviti pregovorima… »
Priština ima siguran crnogorski glas u Interpolu: "Nema razloga da menjamo odluku"

Priština ima siguran crnogorski glas u Interpolu: "Nema razloga da menjamo odluku"

Telegraf 19.11.2018
- Mi veoma podržavamo organe Srbije da ona bude članica Evropske unije - rekao je Darmanović i podsetio da ta država nije zainteresovana za put ka NATO i da u otme postoji različita politika dvije države. Odnosi sa Srbijm su "najbolji i najstabilnji… »

Vesti dana »