Povezane vesti

Darmanović: Odnosi Crne Gore i Srbije najbolji od sticanja nezavisnosti

Darmanović: Odnosi Crne Gore i Srbije najbolji od sticanja nezavisnosti

Novi magazin 19.11.2018
Crnogorski ministar spoljnih poslova Srđan Darmanović ocenio je danas da su odnosi Crne Gore i Srbije "najbolji i najstabilniji" od sticanja nezavisnosti njegove zemlje 2006. godine, a da je saradnja Beograda i Podgorice "intezivna". Darmanović je na… »
Darmanović: Crna Gora će glasati da Kosovo bude član Interpola

Darmanović: Crna Gora će glasati da Kosovo bude član Interpola

Dnevnik 19.11.2018
Ministar spoljnih poslova Crne Gore Srđan Darmanović ponovio je da će Crna Gora ponovo glasati da Kosovo bude članica Interpola, ali je napomenuo i da su odnosi sa Srbijom najbolji i najstabilniji od crnogorske nezavisnosti. “Mi smo već jednom… »
Crna Gora uz samoproglašeno Kosovo: Darmanović najavio da će Podgorica podržati članstvo Prištine u Interpolu

Crna Gora uz samoproglašeno Kosovo: Darmanović najavio da će Podgorica podržati članstvo Prištine u Interpolu

Večernje novosti 19.11.2018
Nema razloga da menjamo tu odluku. Mi smo za prijateljstvo sa obema stranama, ne želimo političke tenzije u regionu, jer kada bi ih bilo, mi smo kao mala država uvek izloženi, kazao je Darmanović. Crna Gora će glasati da samoproglašeno Kosovo… »
Darmanović: Najbolji odnosi sa Srbijom

Darmanović: Najbolji odnosi sa Srbijom

Danas 19.11.2018
Odnosi sa Srbijm su „najbolji i najstabilnji od nezavisnosti Crne Gore, a saradnja intenzivna“, izjavio je šef diplomatijie Crne Gore Srđan Darmanović i rekao da će Crna Gopra glasati za prijem Kosova u Interpol. „Mi veoma podržavamo organe… »

Vesti dana »